Jak sprawiać radość kobiecie każdego dnia? Pamiętaj o tych pro tipach

jak uszczesliwic kobiete

Spis treści

Każdy prawdziwy mężczyzna żyjący w monogamicznym związku pragnie jednej rzeczy – uszczęśliwienia swojej drugiej połówki. Wbrew pozorom nie jest to taka łatwa sztuka, bo kwiaty z okazji urodzin czy rocznicy wszystkiego nie załatwią. Nie zrozum mnie źle – w związku przecież nie chodzi o materializm, a o to, co takie małe gesty symbolizują. Tajemnica sukcesu każdej udanej relacji w tkwi małych, codziennych rzeczach, które z każdym dniem mogą wydawać się coraz bardziej trywialne. Ale niech Cię to nie zmyli – to właśnie dzięki nim dasz prawdziwe szczęście swojej kobiecie. Jak to zrobić? Już wyjaśniam.

Jak dbać o kobietę – doceniaj

Początki każdego związku przypominają prawdziwą sielankę – spijacie sobie z dzióbków, wyręczacie się nawzajem w przyziemnych czynnościach, a każdy sukces świętujecie z prawdziwą pompą. Niestety po jakimś czasie szara rzeczywistość zaczyna przytłaczać i wszystko bierzesz za pewnik. Mój drogi, to tak nie działa – nawet w małżeństwach z kilkunastoletnim stażem trzeba powracać do korzeni i pokazywać, że w Twoich oczach wciąż jest mistrzynią świata. Wcale nie musisz codziennie powtarzać jej, jaką to pyszną pomidorówkę ugotowała albo jak perfekcyjnie wyprasowała Twoją koszulę. Wystarczy, że w odpowiednich momentach okażesz jej wsparcie, nakarmisz dobrym słowem i sprawisz, że jej trud włożony w pracę zawodową, wychowywanie dzieci czy dbanie o dom dostrzegać i niezwykle sobie cenisz. Jeśli o tym zapomnisz, popadniesz w rutynę i po prostu zgorzkniejesz. Kobiety uwielbiają być doceniane i czuć, że są potrzebne. No bo przecież są – nie oszukujmy się.

Jak sprawić, by kobieta była szczęśliwa – poświęcaj jej uwagę

Wyobraź sobie taki scenariusz – wracasz do domu, jesz obiad, wyciągasz zimnego browara z lodówki i wygodnie zasiadasz przed telewizorem w poszukiwaniu sportowych emocji. Wszystko fajnie, brzmi jak utopia, ale pamiętaj, że Twoja kobieta to nie powietrze – powinieneś poświęcać jej swoją uwagę. Nie mówię, że każdą wolną chwilę macie spędzać niczym zakochane gołąbeczki. Każdy potrzebuje chwili tylko dla siebie, choćby to miało być czytanie książki, oglądanie meczu czy serialu, którego druga połówka nie jest w stanie zdzierżyć. Wszystko w granicach rozsądku. Jednak nie możesz dopuścić do sytuacji, w której wasza relacja zaczyna przypominać stosunki lokatorskie. Znajdźcie wspólne hobby i spędzajcie wspólnie czas z ogromną przyjemnością. To tak niewiele, a gwarantuję, że daje niewymierne korzyści dla obu stron. Ona poczuje się zauważona, a ty będziesz mieć satysfakcję, że potraficie znaleźć wspólny język.

Jak umilić dzień kobiecie – praw komplementy

Nie jest tajemnicą, że każda kobieta lubi komplementy, nawet jeśli nie do końca się z nimi zgadza. Pewnie za bardzo się nie pomylę, jeśli Twoja druga połówka dla Ciebie jest miss świata, nawet jeśli tu i ówdzie ma trochę więcej ciałka. Umówmy się, ty też pewnie nie jesteś idealny bo takich ludzi po prostu nie ma. Ale powiedz jej, że jest piękna w momencie, kiedy się tego nie spodziewa. Na jej twarzy z pewnością pojawi się uśmiech od ucha do ucha, którego nie będzie w stanie zmazać nawet sprzeczka z teściową czy zawalone zlecenie w pracy. Była u fryzjera? Pochwal jej nowy image. Kupiła sobie nową sukienkę? Zamiast narzekać, że wydaje pieniądze na głupoty to powiedz, że wygląda w niej maksymalnie seksownie. Nie musisz też przesadnie zakłamywać rzeczywistości – ona wyczuje twój fałsz i to, że na siłę chcesz się podlizać. Wszystko ma wyjść tak naturalnie, jak to tylko możliwe.

Jak sprawić przyjemność kobiecie – spraw, by czuła się pożądana

Na udany związek składa się wiele czynników, wśród których seks i namiętność odgrywają pierwszoplanowe role. Ameryki nie odkryłem, ale warto, żebyś sobie o tym przypomniał. Wiem, że pasja i spontaniczność w łóżku z każdym wspólnie spędzonym rokiem powoli ulatuje, ale już Twoja w tym głowa, żeby brak stosunków seksualnych stał się gwoździem do trumny waszej relacji. Tak więc do dzieła – zadbaj o to, aby w sypialni znów zapłonął ogień pożądania. Kluczem do sukcesu będzie gra wstępna, którą wielu facetów niesłusznie lekceważy. Kobieca anatomia bowiem została tak „zaprojektowana”, że odczucie prawdziwego spełnienia mogą osiągnąć tylko przy zastosowaniu odpowiedniej rozgrzewki. Przede wszystkim zadbaj o nastrój – świeczki zapachowe, klimatyczna muzyka, zmysłowy masaż to absolutny „must have”. Ale cała otoczka to tylko dodatek. Liczy się to, co zrobisz, żeby Twoja partnerka maksymalnie się rozluźniła i poczuła, że jej pragniesz. Przytulaj, całuj, pieść, pożeraj wzrokiem pełnym pożądania. Szepcz czułe słówka, albo wręcz przeciwnie, poleć prawdziwym „dirty talk”.

Sposób na szczęśliwy związek – małe gesty

Umówmy się – każdy facet potrafi kupić bukiet róż z okazji ważnego wydarzenia i tym samym pozbyć się wyrzutów sumienia. Nie mówię, że to jest złe, bo wiadomo, że kobiety lubią takie gesty i geściki. Ale czas zerwać ze stereotypami i obdarowywać ją drobnymi prezentami zupełnie bez okazji. Co prawda początkowo może to wzbudzić jej podejrzliwość, ale z czasem z pewnością zacznie doceniać Twoje starania i szczere intencje. Co ważne, wcale nie musisz wykosztowywać się na jakieś wymyślne kompozycje kwiatowe, biżuterię czy elektroniczne gadżety, bo za moment zbankrutujesz. Ale zerwanie kwiatów na łące, przygotowanie romantycznej kolacji dla dwojga czy piknik w pięknych okolicznościach przyrody w ogóle nie uszczupli Twojego portfela. Nawet jeśli przygotowanie wymyślnych dań w stylu masterchefa jest dla Ciebie za trudne to nie musisz rezygnować z tego pomysłu. Uwierz mi, że nawet najprostsze spaghetti bolognese zrobi na niej wrażenie, szczególnie jeśli Twoje obowiązki w kuchni zazwyczaj ograniczają się do zagotowania wody w czajniku czy zmycia kilku garów.

Jak dbać o szczęście kobiety w związku – szanuj

Kiedy pytają mnie, czy szczęśliwy i udany związek może obyć się bez wzajemnego szacunku, to odpowiadam, że absolutnie nie. Na głowę jeszcze nie upadłem, żeby głosić takie herezje. Szacunek to konieczność – powinien iść w parze nie tylko z miłością, ale także z zaufaniem. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że do takich rzeczy człowiek dojrzewa wraz z nabytym doświadczeniem życiowym. Każdej parze przydarzają się momenty kryzysowe, w których można powiedzieć o kilka słów za dużo. Jednak nawet jeśli Twoja ukochana zepchnie Cię do defensywy i przyjdzie Ci do głowy zwymyślać ją od najgorszych – pod żadnym pozorem tego nie rób. Nie daj się sprowokować i tym samym przyćmić wszystkie dobre chwile, których na pewno było więcej niż tych złych. Spraw, żeby Twoja kobieta czuła w Tobie wsparcie i wiedziała, że zawsze może na Ciebie liczyć.

Jak sprawiać radość kobiecie – bądź szczery

Jeśli jesteś w długodystansowcem i jesteś z jedną kobietą już ładnych kilka lat to z pewnością znacie się jak łyse konie. Ma to swoje plusy i minusy, ale możesz być pewien jednego – kobiety są „wyposażone” w coś w rodzaju wykrywacza kłamstw. Nie ma sensu oszukiwać, bo może zdradzić Cię jeden mały gest – potarcie nosa czy inne odruchy bezwarunkowe, które wyraźnie wskazują na to, że jakoś dziwnie się denerwujesz. Na co dzień nie powinieneś uciekać się do podobnych technik, bo po prostu zawiedziesz zaufanie kobiety swojego życia, a tego chyba nie chcesz. Idziesz na piwko z kolegami do baru? Powiedz, żeby na Ciebie nie czekała, bo możesz wrócić w stanie nieważkości. Jedziesz na spotkanie integracyjne i pojawi się na nim Twoja koleżanka z biura, która niekoniecznie przypadła do gustu Twojej partnerce? Nie ukrywaj tego, bo tylko pogorszysz sprawę, a uwierz mi, że się dowie. Bądź szczery zawsze i wszędzie, a szczęśliwe życie dane Ci będzie.

Jak żyć szczęśliwie z kobietą – zapewniaj ją o swoim uczuciu

Wiadomo, uczucia to nie jest coś danego na całe życie. Każdy z nas zmienia się wraz z ciężarem bagażu doświadczeń, zwłaszcza tych w sferze sercowej. Jeśli jednak jesteś pewien, że kochasz swoją kobietę i chcesz z nią spędzić całe życie – nie bój się tego okazywać. Nie jest to łatwe, bo we współczesnym społeczeństwie dalej propagowany jest wzorzec prawdziwego macho, który nie okazuje emocji i nie potrafi zdobyć się na czułe gesty. Zadaj kłam tym stereotypom i na każdym korku podkreślaj, że to co was łączy jest absolutnie wyjątkowe. Nie chodzi jednak o to, żebyś chodził za nią krok w krok i powtarzał „kocham Cię”, bo takim sposobem po prostu zaczniesz marginalizować znaczenie tych słów. Może teraz zabrzmię trochę górnolotnie, ale czyny często mają większą moc niż język.

Dlatego też każdego dnia staraj się być opiekuńczy, wyręczać ją w niektórych obowiązkach, dodawać jej otuchy w trudnych chwilach. Czasem wystarczy krótki przytulas albo przelotny buziak, żeby ogromny ciężar spadł jej z serca. Wiem, nie jest to łatwe, zwłaszcza jeśli na głowie macie spłatę kredytu, opiekę nad pociechami, sprawy firmowe albo pierdyliard innych zobowiązań, które czasem pozbawiają Was snu. W tym całym szaleństwie codziennego życia znajdź jednak chwilę, aby popracować nad związkiem i małymi gestami udowadniać, że wciąż jest dla Ciebie najważniejsze.

63 / 100

SZUKAJ W SERWISIE

najnowsze wpisy