Prezent na większość okazji

Prezent na większość okazji można porównać ze złotym Graalem! Jeśli ma się w zanadrzu uniwersalny prezent to jakby wygrać życie! Zwłaszcza, że co najmniej kilka razy każdego roku, wielu z nas staje przed podobnym problemem, co sprezentować bliskiej osobie z takiej czy innej okazji. Jeśli zaproszenie na kolację bądź obiad do ciekawego miejsca nie wchodzi w grę, warto pomyśleć o dobrym prezencie. O ile niektórzy solenizanci nie stanowią problemu, o tyle inni zdają się nie potrzebować niczego. W takiej sytuacji warto pomyśleć o sprawieniu im prezentu być może niezbyt praktycznego, ale za to wyjątkowego i przywołującego wspomnienia.

Macie wspólne zdjęcie? Wykorzystaj to!

Wbrew powszechnemu przekonaniu, do wykonania własnoręcznych prezentów potrzeba więcej pomysłu, niż talentu. Doskonałym przykładem przemawiającym za słusznością tego stwierdzenia są upominki bazujące na fotografiach. Najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście wywołanie wspólnego zdjęcia i oprawienie go w ładną ramkę, jednak przy odrobinę większym wkładzie czasu można osiągnąć coś znacznie bardziej efektownego. Pierwszą możliwość stanowi kolaż z wielu wspólnych zdjęć, biletów czy rysunków umieszczony w dużej antyramie.

Album to prezent na większość okazji

Przy posiadaniu wielu wspólnych fotografii można zdecydować się również na album, który góruje nad kolażem większą swobodą w dodawaniu podpisów i komentarzy. Ponadto zdjęcia mogą posłużyć również do wykonania spersonalizowanych kubków ze zdjęciami, magnesów czy przypinek, które znajdą swoje miejsce w każdym domu, a jednocześnie wywołają uśmiech na twarzy każdego, kto na nie spojrzy.

Pamiętaj, że ważna jest okazja oraz to, kogo obdarowujemy!

Ludzie wzajemnie wręczają sobie przeróżne podarki od niepamiętnych czasów. Najczęściej wynika to ze zdefiniowanych okoliczności. Mając plan sprawienia radości drugiej osobie trzeba niejednokrotnie pogłówkować, żeby nie powtórzyć prezentu z poprzedniego roku! Mimo wszystko nie oznacza, że trzeba wykazywać się tutaj daleko posuniętą ekstrawagancją. Zachodzi bowiem ryzyko, że przesadzimy i nie wywołamy pożądanego rezultatu. Zwłaszcza, jeśli prezent dotyczy osoby starszej. Warto zdać sobie sprawę, że tak naprawdę większość rozwiązań jest nieopodal nas.

Kawa jest wręcz idealnym prezentem dla każdej dorosłej osoby

Kawa, jako prezent, jest pomysłem nie tylko uniwersalnym, ale również ciekawym, jeśli zaczniemy szukać specjalnych kaw! Wspomniany podarunek do spółki z przemyślanym opakowaniem w większości przypadków powinien okazać się strzałem w dziesiątkę. Warto jednak pamiętać, aby nie była to pospolita kawa. Należałoby się zastanowić nad czymś znacznie bardziej ekskluzywnym. Z racji tego, że nie ma w naszym społeczeństwie stojącej na wysokim poziomie wiedzy na temat kaw to warto skorzystać z sugestii jakiegoś baristy. Oczywiście nie można tego robić bez przynajmniej podstawowej wiedzy o gustach danej osoby. Może się okazać przykładowo, iż obdarowany nie przepada za odmianami pochodzącymi z Afryki lub Brazylii. Wybierając włoskie odmiany, prawdopodobieństwo trafienia w gust będzie największe! Tym samym chcąc sprawić radość bliskiej osobie włóżmy w to nieco wysiłku, a rezultaty na pewno będą tego warte.

2 thoughts on “Prezent na większość okazji”

  1. Zdjęcia czy album z nimi to najfajniejszy pomysł z takich prezentów, które można samemu przygotować. Z takich, które można kupić to lot w tunelu aerodynamicznym jest ciekawą opcją. Byłam w takim obiekcie w Lesznie i wiem co mówię 🙂

Dodaj komentarz