moda męska lato 2010

Kiedy żar leje się z nieba, tak jak ma to miejsce w ciągu kilku ostatnich sezonów letnich, większość z Was zapewne marzy o jednym – zimnym basenie i równie zimnym napoju z pianką. „Niestety”, pracować trzeba, wychodzić na miasto także, a co za tym idzie – odpowiednio się ubrać. Zapewne wielu z Was nie wyobraża sobie looku bez koszuli i równie wielu ich nie toleruje. Zarówno dla jednych, jak i drugich znajdzie się sposób – odpowiednio dobrane modele i tkaniny. Różnorodności pod względem koszul w tym sezonie nie brakuje, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.

Koszule męskie lato 2019 – zielono, kwieciście mi

Idealna koszula, to synonim wygody. Jest wykonana z naszej ulubionej tkaniny, a przy tym zapewnia swobodny przepływ powietrza. Elegancki mężczyzna nie idzie ślepo za najnowszymi trendami. On po prostu ma styl. Nie oznacza to jednak, że nie może szukać inspiracji. Oto one.

biała koszula męska
stay-trendy.com

Klasyka jest nieśmiertelna, ale nikt nie powiedział, że nie można zrobić jej małego update. Tak też jest w modzie męskiej lato 2019. W przypadku klasycznych fasonów nadal na topie są dość wąskie rękawy i dopasowane do korpusu. Projektanci postanowili jednak dodać im animuszu wprowadzając modele wykonane z różnych zestawień materiałów. Szaleją także z kolorystyką. Nie zdziwcie się, jak do czarnego garnituru założycie kanarkowo-żółtą koszulę.

Moda męska lato 2019

Do łask wraca styl retro, widać to niemal w każdym segmencie. Wystawy sklepowe kuszą więc koszulami z widocznymi na kilka metrów jaskrawymi kratkami. Mimo to, są uniwersalne. Sprawdzą się zarówno w wersji garniturowej, jak i bardziej casualowej, zestawione z ulubionymi dżinsami. Nie zdziwcie się, jak usłyszycie też o retronowoczesności. W praktyce oznacza ona nic innego, jak łączenie stylistyki z dawnych lat z nowoczesnymi materiałami tudzież ich zestawieniami. Tutaj już pozostaje pełna dowolność z kolorystyką i wzorem. Możecie bawić się do woli.

koszula meska lato 2019
stay-trendy.com

Modne męskie koszule to teraz także wszelkiej maści łączenia. Eklektyzm – to dobre słowo – jest widoczny gołym okiem. Bo jak nazwać elegancką, białą koszulę w zestawieniu z odblaskową graficzną aplikacją, albo kawałkami różnych tkanin.

Na koniec – hawajskie motywy – to taka wisienka na torcie. Papużki, tropikalne rośliny, żółcie, róże, błękity, zielenie – czujecie ten powiew lata?

modne koszule meskie 2019
stay-trendy.com

Koszule męskie na lato – ach, te rękawy…

Krótkie czy długie? To zależy. Jeśli idziecie do spożywczaka po bułki, nikt nie będzie od Was wymagał założenia koszuli z mankietami i wykrochmalonym kołnierzykiem. No, chyba, że takie wyjście zobowiązuje w Waszych oczach, to już nie wnikam, niemniej taki model koszuli lepiej pozostawić wersji pt. praca, spotkanie biznesowe czy randka. W przypadku skwaru, po prostu zdejmijcie marynarkę. Jedyną opcją na marynarkę i krótki rękaw, jest podwinięcie go (nie wyżej, niż do łokci, bez zagięć).

koszula meska retro
stay-trendy.com

Na mniej formalne okazje, sprawdzi się upragniona w upały koszula z krótkim rękawem. Pamiętajcie jednak, aby odpowiednio dopasować ich długość i wielkość do ramion. W założeniu, powinny delikatnie okalać biceps i sięgać jego połowy. No i oczywiście szerokość – nie może być zbyt luźno, aby uniknąć bardzo nieestetycznie wyglądającej warstwy materiału. Analogicznie nie może być też zbyt ciasno, aby uniknąć opinania ramienia zbyt mocno.

Na koniec odwieczne pytanie: wpuszczamy koszulę w spodnie czy nie? W przypadku modeli klasycznych, to jak najbardziej wpuszczamy je w spodnie, to bez dwóch zdań. Bez względu na fason. Jeśli postawicie na typ smart casual, wówczas pełna dowolność.

3 thoughts on “Koszule męskie na lato 2019 – nie musisz z nich rezygnować w upalne dni!”

Dodaj komentarz