prezent na boze narodzenie dla faceta

Mikołajki i święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, dlatego warto już teraz pomyśleć o prezencie dla swojej ukochanej. Wprawdzie nieśmiertelny utwór grupy Wham! „Last Christmas” jeszcze nie opanował rozgłośni radiowych i muzycznych stacji telewizyjnych, ale ten długo wyczekiwany moment nastąpi szybciej niż myślicie. 

Obdarowywanie bliskich osób prezentami może sprawić co najmniej tyle samo frajdy co samo ich otrzymywanie, dlatego warto kupić coś, z czego nasza partnerka będzie niezwykle zadowolona. Nawet nie myślcie o kolejnej parze świątecznych skarpet lub wełnianej czapce. Kobiety należy doceniać przez cały rok, jednak okres bożonarodzeniowy to wyjątkowy czas, kiedy prezenty mają wręcz magiczną moc. Zatem co dla ukochanej w prezencie gwiazdkowym?

Ulubione perfumy

prezent na mikolajki

 Każdy facet uwielbia, kiedy jego kobieta pachnie wręcz obłędnie. To właśnie zapach kobiety działa na nas w największym stopniu, dlatego perfumy dla dziewczyny czy żony na mikołajki to prezent, który na pewno sprawi dużą przyjemność. Nawet jeśli do końca nie wiecie, perfumy której marki używa Wasza ukochana, powinniście przeprowadzić małe śledztwo. Poszperajcie w kosmetyczce, poszukajcie w łazience – wszędzie tam, gdzie Wasza kobieta zazwyczaj misternie przygotowuje się do wyjścia. Pamiętajcie, że kobiety lubią być zaskakiwane, dlatego też bezpośrednie pytanie o rodzaj używanych przez nich perfum nie wchodzi w rachubę. Możecie również obrać taktykę totalnej niespodzianki, kupując perfumy innej marki, lecz o podobnej nucie zapachowej. Jeśli sami nie wiecie na co się ostatecznie zdecydować, poproście o pomoc siostrę, mamę lub najlepszą przyjaciółkę swojej wybranki. Przezorny zawsze ubezpieczony.

Wyjątkowa biżuteria

prezent na mikolajki

Ciężko znaleźć kobietę, która nie uwielbiałaby świecidełek. A biżuteria to świetny pomysł na prezent gwiazdkowy dla kobiety. Jeśli etap zaręczyn jeszcze nie był poruszany, lepiej zrezygnować z pierścionka z dużym brylantem. Taki gest może być opacznie zrozumiany, a awantury w święta raczej wolelibyście uniknąć. Chyba, że realnie myślicie o narzeczeństwie – wtedy pierścionek zaręczynowy spokojnie możecie użyć jako prezentu mikołajkowego. Jeśli nie pierścionek, to delikatny łańcuszek z wisiorkiem lub kolczyki w stylu, który lubi Wasza wybranka. Nie ma sensu kupować biżuterii, która później nie zobaczy już światła dziennego. Jeśli Wasza ukochana nosi na co dzień srebro, złota biżuteria może być wyborem co najmniej nietrafionym.

Stylowa torebka

torebka na mikolajki

Torebek nigdy za wiele. Patrząc na polskie ulice da się zauważyć, że kobiety często dobierają torebkę do butów i całego outfitu. Dlatego też kolejna torebka do damskiej kolekcji może być idealnym prezentem na święta. Jednak unikajmy tandetnych, chińskich podróbek z bazaru – warto postawić na torebkę z wysokiej jakości materiału, najlepiej ze skóry naturalnej. Taka torebka posłuży naszej ukochanej przez długie lata i będzie jej codziennie przypominać o naszej wspaniałomyślności. Materiał to jedno, design torebki to zupełnie inna sprawa. Bezpiecznym rozwiązaniem będzie wybór klasycznego modelu damskiej torebki, który będzie sprawdzał się na co dzień i od święta. Jeśli jednak nie wiecie, w którym kierunku podążać, poproście o radę sklepową ekspedientkę lub siostrę albo mamę, które z pewnością rozjaśnią nam umysł.

Gadżety elektroniczne

gadzety dla kobiet

Choć wydaje się, że to raczej my, faceci, jesteśmy miłośnikami elektronicznych gadżetów, kobiety również lubią nowinki ze świata najnowszych technologii. Na rynku aż roi się od sprzętów elektronicznych przeznaczonych stricte dla pań, dlatego pole manewru jest nieograniczone. Nowa prostownica do włosów, lokówka a może specjalna szczoteczka soniczna do oczyszczania skóry twarzy? Warto dyskretnie podpytać swoją wybrankę, czego brakuje w jej kolekcji, a na pewno trafimy z prezentem świątecznym lub mikołajkowym.

13 / 100