Szybkie zakupy bez wychodzenia z domu

„Lokalne warzywniaki go nienawidzą! Odkrył sposób na tanie i szybkie zakupy bez wychodzenia z domu! Chcesz też poznać jego sposób na oszczędzanie czasu i pieniędzy?!”. Brzmi to, jak tani chwyt reklamowy zachęcający do kliknięcia w reklamę, która w rzeczywistości nie ma pokrycia. Więc czemu o tym piszę? Z jednego powodu – faktycznie można zaoszczędzić mnóstwo czasu, jeśli zacznie się korzystać z zakupów przez Internet!

Idźmy z duchem czasu i korzystajmy z możliwości

Pomimo tego, że mieszkam w Warszawie, cały czas myślałam, że zamawianie jedzenia do domu tyczy się tylko fastfoodów, a jak pod czyimś domem stał samochód dostawczy z logiem znanej sieci marketów spożywczych to mruczałam pod nosem coś o burżujstwie. Jak zwykle jednak wyszło na to, że to ja jestem dziwna i marnuję mnóstwo czasu na zakupy w sklepie. Doliczając jeszcze do tego dojazd, przesiadki (jeśli jeździ się autobusem), no i wybór produktów (bo ja nie wybiorę byle czego!) to okazuje się, że ten czas mogłabym przeznaczyć na słodkie lenistwo (oczywiście kontrolowane!).

Szybkie zakupy w wybranym sklepie

Ja zaoszczędzę jeszcze więcej Twojego czasu! Pokażę Ci moje notatki, które pozwoliły mi wybrać najlepszego dostawcę. Muszę tylko dopisać adnotację odnośnie tego, czy wybrani dostawcy docierają do małych miejscowości.

Zakupy online we FRISCO

Mój wybór to FRISCO. Przekonują mnie niskie ceny i bardzo szybkie zakupy. Często są tutaj promocje. Możemy korzystać z dużej ilości rabatów. Wybór jest ogromny, ale sklep jest uporządkowany, więc szybko znajdujemy to, co chcemy. Czas podczas przeszukiwań sklepu internetowego jest również bardzo ważny.
KOSZT DOSTAWY: 15 zł
TERMIN DOSTAWY: Nawet tego samego dnia, maksymalnie 48 godziny
DOJAZD: Wszędzie
PŁATNOŚCI: Online lub pobraniowo
UWAGI: Częste promocje i rabaty
LINK: https://www.frisco.pl/

Zakupy online we TESCO

Kolejny sklep do zrobienia szybkich zakupów to TESCO. Również ma atrakcyjną ofertę. W Tesco działa usługa „Zamów i odbierz”, więc jeśli nie chcesz płacić za dostawę, możesz odebrać sam swoje zakupy. Tutaj jednak nie oszczędzi się zbyt dużo, ponieważ koszt dostawy jest bardzo niewielki.
KOSZT DOSTAWY: Od 6,50 zł do 12 zł
TERMIN DOSTAWY: 2-3 dni
DOJAZD: Większe miasta (mapka)
PŁATNOŚCI: Online lub kartą przy odbiorze (brak możliwości zapłaty gotówką)
UWAGI: Opcja „Zamów i odbierz”
LINK: https://ezakupy.tesco.pl/

Zakupy online we Piotr i Paweł

Nie korzystałam z oferty sklepu „Piotr i Paweł”, ponieważ drogo cenią sobie usługę dostarczenia zamówienia. Nie znalazłam powodu dla którego w ogóle miałabym korzystać z ich oferty. Natomiast pewne jest to, że Twoje szybkie zakupy dostarczą wszędzie.
KOSZT DOSTAWY: 20 zł (zamówienia do 30kg)
TERMIN DOSTAWY: 2-3 dni
DOJAZD: Wszędzie
PŁATNOŚCI: Online, pobraniowo, nie można płacić kartą u kuriera
UWAGI: Dociera wszędzie z zakupami
LINK: https://www.e-piotripawel.pl

Zakupy online we Auchan

Bardzo lubię stacjonarny sklep Auchan. Mam pewność, że produkty, które lubię będą w dobrej cenie. I mam o tyle szczęścia, że Auchan robi dostawę do domu w Warszawie. Tylko w Warszawie (no i w najbliższych okolicach).
KOSZT DOSTAWY: 20 zł  bądź 25 zł (zależy od terminu dostawy)
TERMIN DOSTAWY: Nawet tego samego dnia, maksymalnie 24 godziny
DOJAZD: Warszawa i okolice
PŁATNOŚCI: Online bądź kartą przy odbiorze
UWAGI: Niskie ceny
LINK: http://www.auchandirect.pl/

Mam nadzieję, że przyda Ci się wiedza zebrana przeze mnie, osobiście. Brakowało mi prostego zestawieniu takich sklepów i zwrócenia uwagi na rzeczy dla mnie ważne. Teraz masz to podane na talerzu. Niezależnie od tego, jaki sklep wybierzesz do zakupów spożywczych, efekt będzie jeden – wielka oszczędność czasu. A czasami nawet i pieniędzy! A jeśli to Cię nie przekonuje, przypomnij sobie, jak wygląda męskie wyjście do sklepu. Czasem to istny koszmar!