Cztery kroki do zwycięstwa. Zacznij od nowa!

Kroki do zwycięstwa. Ile ich jeszcze musisz postawić. Czyli męskie spojrzenie na rozwój osobisty…

Czy jesteś zadowolony ze swojego aktualnego życia? Czy Twoja partnerka, wykonywana praca i osiągane zarobki dają Ci pełną satysfakcję i poczucie prawdziwego szczęścia? Jeśli odpowiedziałeś „tak”, to możesz spokojnie pominąć dalszą część tego artykułu i zrobić sobie popołudniową kawę.

Czego dowiesz się z treści dzisiejszego artykułu?

Przede wszystkim przekonasz się, jak ważne w Twoim życiu jest podejmowanie decyzji. Po drugie poznasz smak autentycznego mówienia „nie” i zobaczysz co daje bycie „pozytywnym egoistą”. Krok trzeci udowodni Ci, że planowanie Twojego życia, to tak naprawdę podstawa każdego, nawet najmniejszego sukcesu, a na samym końcu dostaniesz do ręki narzędzie do bezkompromisowego stworzenia obrazu idealnego Ciebie.

Wiesz, że wystarczą tylko cztery kroki do zwycięstwa?

Wszystko, co będziesz miał okazję przeczytać, oparte jest na moich życiowych doświadczeniach i przemyśleniach, zatem masz 100% pewność, że działa i nie jest tylko kolejnym stekiem pustych frazesów, wyssanych z palca albo propagowanych przez „czarodziejów” zza oceanu. Efektem mojej pracy nad doskonaleniem własnego rozwoju osobistego, jest opublikowany w listopadzie 2016 roku e-book pt. „Manifest Zwycięzcy” – weź życie we własne ręce i stań na podium.

Ponieważ artykuł z racji pewnych ograniczeń redakcyjnych nie może zawierać pełnej treści moich wskazówek i rozwiązań, już teraz daję Ci możliwość kompleksowego zapoznania się z treścią „Manifestu Zwycięzcy”, który możesz zakupić <TUTAJ>.

A teraz do rzeczy.

Poniżej omówimy ogólne zasady 4 kroków, dzięki którym znokautujesz swoje dotychczasowe życie i wprowadzisz w nim daleko idące zmiany.

KROK 1: Twój manifest zwycięzcy – podejmij decyzje!

Nie wiem czy jesteś tego świadomy, ale wszystko na świecie powstaje dokładnie 3 razy.

Po raz 1 – w głowie, jako myśl przekształcona z czasem w pomysł.

Po raz 2 – jako manifestacja pomysłu w realnym świecie, poprzez powstanie planu działań.

Po raz 3 – kiedy podejmowane są konkretne działania w fizycznym świecie, zmierzające do zmaterializowania planu.

Najważniejszym łącznikiem pomiędzy w/w etapami jest… podjęcie decyzji!

Decyzję podejmujesz od bardzo wczesnych lat dzieciństwa. Decyzja jest dla Ciebie tak samo naturalna, jak oddychanie. Właśnie w wyniku podjętych w przeszłości decyzji, jesteś dziś w tym, a nie innym miejscu w życiu, dzielisz je z tą, a nie inną osobą i pracujesz w korporacji zarabiając 3.000 złotych miesięcznie, zamiast być Prezesem prężnie rozwijającej się spółki giełdowej, generującej dla Ciebie przychód kilkukrotnie wyższy.

Wszystko w Twoim aktualnym życiu jest wyłącznym efektem decyzji, które – nie zawsze trafnie podejmowałeś w przeszłości.

Tak. Teraz po chwili przemyślenia z pewnością przyznajesz mi rację, znaczącą potakując głową. Ale nie przejmuj się. Decyzja jest nie tylko zasadniczym powodem Twoich sukcesów lub porażek, ale jest również jedyną rzeczą w Twoim życiu, którą… możesz natychmiast zmienić w dowolnym momencie, miejscu i o dowolnym czasie!

Do tego właśnie nie tylko zachęcam Cię w „Manifeście Zwycięzcy”, ale wskazuje Ci konkretne narzędzia, które znacząco ułatwią zmianę Twojego sposobu myślenia i rozumowania, a przez ten pryzmat, również zmianę decyzji na lepszą!

KROK 2: Twój manifest zwycięzcy – bądź pozytywnym egoistą!

Nie, bynajmniej się nie przejęzyczyłem. Bycie „pozytywnym” egoistą jest w pełni możliwe, a jeśli naprawdę chcesz odnieść sukces i kwestia Twojego rozwoju osobistego jest dla Ciebie niezmiernie istotna, to jest nawet konieczne!

Krótko mówiąc, pozytywny egoizm, to głębsze i bardziej szczegółowe zwracanie uwagi na własne potrzeby, bez jednoczesnego zaniedbywania potrzeb innych, ważnych dla Ciebie osób. To umiejętność powiedzenia „nie”, kiedy wykonanie jakiejś czynności nie przynosi Tobie żadnej korzyści, jednocześnie narażając na jakiekolwiek ograniczenia. Ponadto, to również zdolność do nagradzania siebie za każdy, nawet najmniejszy sukces. Zwyczajnie Ty musisz być dla siebie najważniejszym człowiekiem na świecie. Pamiętaj, że nie zbudujesz niczego – ani związku, ani dobrze prosperującej firmy, jeśli wcześniej nie wyrobisz w sobie nawyku „robienia czegoś” dla siebie!

Manifest Zwycięzcy” nie tylko kompleksowo wprowadzi Cię w ten temat, ale również pokaże w jaki sposób wyrobić w sobie nawyk dbania o siebie. To bardzo cenna lekcja, którą musisz odrobić, aby odnieść w życiu sukces!

Chociaż e-book pojawił się w oficjalnej dystrybucji, we wszystkich polskich księgarniach internetowych stosunkowo niedawno, już cieszy się sporym zainteresowaniem, doczekał się pierwszych recenzji w sieci i … 50 osób już zna i „lubi” jego treść, a grono to sukcesywnie wzrasta. Pomyśl… czyt stać Cię na to, aby nie zdobyć prezentowanej tam wiedzy?

KROK 3: Twój manifest zwycięzcy – wyznacz sobie cel!

Nie od dziś wiadomo, że połowa sukcesu w osiągnięciu jakiegoś konkretnego celu, to jego spisanie na kartce papieru i opracowanie planu na jego realizację.

Jeśli tylko myślisz o swoim celu, a nie planujesz w realnym świecie, to możesz być pewien, że dołączasz właśnie do tych 80% ludzi na świecie, których idee nigdy się nie spełnią!

Dlatego po raz kolejny, z uporem maniaka zachęcam Cię do zapoznania się z „Manifestem Zwycięzcy”, gdzie w sposób kompleksowy przedstawię Ci sposoby planowania i wyznaczania celu oraz dam do ręki narzędzia, które pomogą Ci w realizacji dosłownie każdego pomysłu, o ile zdecydujesz się przekuć go w cel i zaplanować. Cztery kroki do zwycięstwa to tylko początek. Przecież nie chcesz spocząć na laurach, prawda?

Przyznam się Tobie szczerze, że całą moją filozofię życiową oparłem o istotę celu. Więcej. Również w mojej aktualnej pracy zawodowej trenera rozwoju osobistego, cel jest kwestią nadrzędną! Od 3 lat powtarzam (i uczyniłem z tego swoje życiowe motto), że:

„Sukces jest w drodze… cel, to nagroda za przebyte kilometry!”

Dołącz do społeczności czytelników nie tylko „Manifestu Zwycięzcy” ale również bloga Twojego Osobistego Trenera Sukcesu!

KROK 4: Twój manifest zwycięzcy – wisienka na torcie, czyli skuteczna wizualizacja.

To chyba najłatwiejsza i najbardziej przyjemna część zmian, które będziesz wprowadzać do swojego życia.

Wizualizacja, to nic innego, jak zbudowanie mentalnego obrazu w Twojej głowie tego, kim chcesz być i jakim człowiekiem chcesz stać się w niedalekiej przyszłości. Tutaj główną rolę odegra Twoja wyobraźnia. Im bardziej bujna, tym z większym rozmachem „zaprojektujesz” siebie!

To, w jaki sposób tego dokonać, opisuje szczegółowo w „Manifeście Zwycięzcy”.

Reasumując. Tylko 4 kroki dzielą Cię od całkowitej zmiany Twojego życia. Pokaże Ci je i wyjaśnię szczegółowo, ale w prosty i przystępny jednocześnie sposób w „Manifeście Zwycięzcy”.

Możesz również zapoznać się z treścią recenzji mojego e-booka, który, jak mam nadzieje, stanie się dla Ciebie swego rodzaju mapą – drogowskazem do wprowadzania w Twoje życie zmian, dostępną na blogu Moniki Skrobol. Zapoznaj się z recenzją.

Na koniec przypomnę Ci tylko, że zawsze, o dowolnej porze dnia i nocy, możesz zapoznać się z wartościowymi treściami, które prezentuję na moim autorskim blogu: „Twój Osobisty Trener Sukcesu”, dostępnym pod adresem manifestzwyciezcy.pl


Pozdrawiam wszystkich czytelników,
Tomasz Ksobiak | Life Coaching | Mówca motywacyjny


Materiał Partnera

78 / 100

5 thoughts on “Cztery kroki do zwycięstwa. Zacznij od nowa!”

  1. Bycie egoistą nie jest takie oczywiste jakby mogło się wydawać. Ludzie bardzo często nie wsłuchują się w swoje potrzeby tylko codziennie działają wraz z nurtem rzeki, ludźmi, którzy też robią to samo. Brak kontroli nad życiem i swoimi celami sprawia, że otoczenie kształtuje nasze życie. Samoświadomość jest tutaj kluczem.

Dodaj komentarz