Poznaj potrzeby kobiety i nie bądź egoistą!

Spis treści

Poznaj potrzeby kobiety i nie bądź egoistą!

Czasy się zmieniają. Kobiety i ich potrzeby również. Już nie boją się otwarcie mówić o swoich potrzebach erotycznych, są ciekawe nowych doznań, chcą próbować nowe techniki czy gadżety. Stają się co raz bardziej świadome swojego ciała, znają swoje strefy erogenne, domagają się prawa do przyjemności na równi z mężczyznami. Dlatego panowie, nie zapominajcie o łechtaczce i wytrwale szukajcie punktu G u swoich partnerek, a na pewno one odpłacą się równie wielką przyjemnością.

Chciałaby, a boi się…

Panie są gorąco zainteresowane zabawkami erotycznymi. Jest w nich coś niegrzecznego, coś dekadenckiego. Oprócz tradycyjnych gadżetów typu dildo, czy wibrator, są one zainteresowane czymś bardziej ekscytującym. Przykładem mogą być kulki gejszy. Są to dwie lub więcej kulek połączonych sznureczkiem, które wkłada się do pochwy. W celach erotycznych często stosuje się kulki z wibratorem, który dodatkowo pobudza i daje przyjemność. Jednak główny cel kulek ma podłoże medyczne, są one stosowane do treningu mięśni Kegla. Regularne treningi poprawiają życie seksualne, poprzez zwiększanie sprawności mięśni dna miednicy, przez co kobieta silniej odbiera bodźce i osiąga intensywniejsze orgazmy oraz dostarcza mocniejsze bodźce swojemu partnerowi.

Spróbujmy czego nowego!

Niektóre panie także posiadają fetysze. Kobiety lubią męskie dłonie, kaloryfer na brzuchu, trzy dniowy zarost. Oczywiście też dobrze czują się w dużych męskich ramionach, co daje poczucie bezpieczeństwa. Czasami kobiecy fetysz jest bardziej wyszukany. Niektóre panie są zainteresowane BDSM, czyli wiązaniem i dyscypliną. Podnieca je bycie kontrolowanym przez mężczyznę, który ma w sytuacji erotycznej kompletną nad nimi kontrolę. Co ciekawe zdarza się, że to kobieta chce dominować. W tym fetyszu wykorzystane są specjalne liny i wiązania, kneble, obroże, w zależności co partnerzy uznają za interesujące.

Zaopiekuj się nią!

Ostatnio popularnym na zachodzie, nieco mniej w Polsce jest relacja Ddlg, co oznaczy Daddy-little girl. Partnerka przyjmuje rolę małego dziecka, którym opiekuje się tatuś. Nie ma w tym nic z pedofilii, czy problemów rodzinnych, jest to jedynie droga okazywania bliskości, rodzaj role play, który czasami obejmuje wszystkie sfery życia. Ten fetysz opiera się na roli opiekuna, który dba o swoją rozpieszczoną partnerkę, może stosować wobec niej system nagród i kar.

Przegadajcie swoje potrzeby

Seks to cudowna rzecz, którą należy się cieszyć. Komunikacja w związku zapewni możliwość odkrywania nowych, ekscytujących aspektów życia erotycznego. Najważniejsze, by partnerzy mówili o swoich pragnieniach, nawet tych najdziwniejszych, bo możliwe, że partner jest gotowy je spełnić. W przeciwnym wypadku, nasze kobiety zaczną szukać przyjemności w zupełnie innych miejscach!

76 / 100

SZUKAJ W SERWISIE

najnowsze wpisy