Koncert Superbohaterów

Koncert superbohaterów to gratka dla wszystkich miłośników muzyki filmowej oraz fantastyki. Już niedługo wszyscy fani superbohaterów będą mogli posłuchać największych hitów filmowych podczas jednego koncertu! ”Superheroes in concert” to oczywiście przede wszystkim koncert z muzyką filmową na żywo. Jednak na uwagę zasługuje fakt, że nigdy wcześniej podczas jednego wydarzenia muzycznego nie zostały zaprezentowane same muzyczne, superbohaterskie utwory.

Repertuar koncertu

Usłyszeć będzie można m.in. : Amazinf Spider-Man,  Batman vs Superman, Captain America: Civil War, Thor: The Dark World, Incredible Hulk, The Dark Knight Rises czy The Avengers. Są to utwory czołowych twórców muzyki filmowej takich jak: Alan Silvestri, James Horner, Ramin Djawadi, Brian Tyler czy Hans Zimmer. Kultowe utwory nagrodzone Oskarami i nagrodami Grammy zostaną wykonane przez Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej, którą poprowadzi znawca i pasjonat muzyki filmowej – maestro Maciej Stor. Partie wokalne zostaną zaprezentowane przez wokalistki zespoły Dikanda – Annę Witczak oraz Katarzynę Bogusz.

Koncert, taniec i gogle VR

Warto podkreślić, że jeden z ważniejszych elementów koncertu, czyli taniec, także będzie wykonany na żywo i to nie na byle jakim podłożu! Po bokach sceny zostaną rozmieszczone specjalne futurystyczne podłogi LED. Historia Spider-Mana, Batmana czy Kapitana Ameryki zostanie opowiedziana przez Bartka Wójcika (znanego z You Can Dance) wraz z zespołem tancerzy. Całość pokazu tanecznego będzie mogła być obserwowana na ogromnym ekranie ustawionym niedaleko orkiestry – ma to zapewnić komfort oglądania bez względu na zajmowane miejsce.

Ciekawym urozmaiceniem jest także możliwość wejścia w świat wirtualny z bohaterami – Iron Manem czy Spider-Manem. Potrzebny będzie do tego tylko i wyłącznie własny smarfon oraz gogle VR, które zapewnia organizator.

Dla widzów szykuje się ogromne widowisko! Zwłaszcza dla tych, którzy czekają na wzmiankę o swoich ulubionych superbohaterach. Niestety koncerty będą się odbywać w tylko trzech miastach w Polsce i zupełnie pominą stolicę.

Koncerty odbędą się we Wrocławiu, Trójmieście i Krakowie.

69 / 100

Dodaj komentarz