Co mężczyźni najbardziej lubią w kobietach?

Spis treści

Wydawałoby się, że każdy mężczyzna marzy o szczupłej, posiadającej wyraźnie zarysowane kształty długonogiej blondynce, jednak do tej pory przeprowadzone badania społeczne pokazują, że to co mężczyźni najbardziej cenią w kobietach nie ma nic wspólnego z rozmiarem noszonych przez nich ubrań czy długością ich nóg.

Ogólnie rzecz biorąc wygląd jest bardzo ważny, gdyż dzięki niemu kobieta może przyciągnąć do siebie mężczyznę, ale tylko i wyłącznie jej charakter pozwoli jej na dłużej go przy sobie zatrzymać. Choć zgrabna figura i piękna buzia sprawią, że takiej kobiety pozazdrości mężczyźnie niejeden kolega, to z czasem może okazać się, że prócz wyglądu nie ma ona nic więcej do zaoferowania.

Nie liczy się wygląd, lecz charakter

Kobieta idealna powinna być ciepła, miła i dobra. Na jej twarzy powinien bardzo często gościć dodający jej uroku uśmiech. Nie do końca prawdą jest, że mężczyźni kochają zołzy, gdyż przecież żaden nie chce mieć w domu wiecznie niezadowolonej z życia i naburmuszonej kobiety. Kobieta musi być dobrym słuchaczem. Spora część facetów rzadko kiedy otwiera się przed otoczeniem i otwarcie mówi o swoich problemach, lecz zazwyczaj robi to przy swoich wybrankach, dlatego ważne jest, by w takiej chwili potrafiła ona okazać mu należyte wsparcie i zainteresowanie. Z całą pewnością w kółko powtarzane „a nie mówiłam” czy „masz za swoje” nie pomogą facetowi w rozwiązaniu problemu, wręcz przeciwnie – tylko go poirytują, dlatego ważne jest, by kobieta wiedziała w którym momencie co powinna powiedzieć.

Mężczyźni, którym zadano pytanie, jakie cechy najbardziej cenią w kobietach jednogłośnie odpowiedzieli „spontaniczność”. Niestety cecha ta niektórym trudno przychodzi, a przecież ważne jest, by w swoim towarzystwie czuć się swobodnie. Dodatkowo idealna kobieta nie powinna być marudna i z chęcią powinna czerpać to, co życie ma jej do zaoferowania. Oczywiście każdy z nas ma jakieś kompleksy, jednak ważne jest, by potrafiła ona zaakceptować swój wygląd i swoje życie. Niezadowolona ze swojego wyglądu i swojej pracy kobieta może bardzo szybko zatruć życie mężczyźnie.

W cenie jest także pewność siebie. Kobieta musi znać swoją wartość, gdyż przekłada się to później na jej zachowanie oraz na to, w jaki sposób jest odbierana przez otoczenie. Pewność siebie w oczach mężczyzny dodaje kobiecie atrakcyjności, a przecież każdy facet chce, by jego wybranka wzbudzała zazdrość w oczach jego kolegów.

No i wygląd… Większa część mężczyzn bardzo ceni naturalność. Ostatnimi czasy niestety kobiety o tym zapomniały i zaczęły stosować masę zabiegów upiększających, dzięki którym miały jeszcze bardziej podobać się mężczyznom, niestety uzyskały wręcz odwrotny efekt. Idealna kobieta powinna mieć ładnie ułożone, zdrowe włosy, powinna być posiadaczką zadbanych dłoni i paznokci, a także być właścicielką wysportowanego ciała.

Co mężczyźni lubią w kobietach najbardziej?

Ideał ideałem, ale nie da się ukryć, że krótka podkreślająca kształty szczupłej kobiety sukienka, szpilki i czerwona szminka na ustach sprawią, że za tak ubraną niewiastą obejrzy się na ulicy niejeden facet.

7 / 100

SZUKAJ W SERWISIE

najnowsze wpisy