Warszawskie Targi Książki - 18-21 maja 2017

18-21 maja 2017 to termin, który każdy szanujący się czytelnik musi sobie zarezerwować na Warszawskie Targi Książki. Impreza ta odbywa się od 2010 roku cyklicznie w maju i od samego początku przyciąga rzeszę ludzi spragnionych słowa pisanego. Początkowo odbywała się w PKiN  by w 2013 roku przenieść się na Stadion Narodowy. Targi te to nie tylko możliwość kupienia książek poniższych cenach, to również  spotkania autorskie, debaty, dyskusje i inne atrakcje.

Jedne z największych w Polsce

Warszawskie Targi Książki to jedne z największych takich imprez w naszym kraju. To prawie 1000 wystawców i ponad 70 000 zwiedzających oraz goście z około 25 krajów. Ogrom tego wydarzenia uzmysławia najlepiej powierzchnia na jakiej odbywa się to wydarzenie, jest to ponad 23 tysiące m²!

Gość Honorowy i Millenium

Tegorocznym gościem honorowym targów będą Niemcy. Wyjątkowym twórcą jaki zawita do Polski jest laureatka literackiej Nagrody Nobla – Herta Muller.

Drugą osobą na, którą nie sposób zwrócić uwagi jest David Lagercrantz autor ostatniej części bestsellerowej serii Millenium – „Co nas nie zabije”. Każdy będzie miał szansę na spotkanie z nim 20 maja o godz. 12.30. Autor będzie opowiadał o piątej części sagi – „Mężczyzna, który gonił swój cień”. Premiera powieści będzie miała miejsce 7 września.

Autorzy

Warszawskie Targi Książki to nie tylko Muller i Lagencrantz lecz również wielu innych pisarzy tj.: Robert Biedroń, Paweł Zagumny, Katarzyna Bonda, Dariusz Dziekanowski, Marcin Wróński, prof. Jerzy Bralczyk, Camilla Grebe, Jonathan Carrol, Charlotte Link, Leszek Herman, Henryk Sawka, Ryszard Ćwirlej, Grzegorz Kalinowski –  szczególnie polecany miłośnikom starej Warszawy oraz Joanna Opiat Bojarska.

Czytasz? Więc nie może Cię tam zabraknąć.

Szczegóły

Termin: 18-21.05.2017
Miejsce: Stadion Narodowy w Warszawie
Ceny biletów w kasach (dostępne również w przedsprzedaży online):
– bilet ulgowy jednorazowy – 5 zł
– bilet normalny jednorazowy – 10 zł
– bilet rodzinny jednorazowy – 18 zł
– imienny karnet wielokrotnego wstępu dla 1 osoby – 24 zł

Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia: KLIK

80 / 100

One thought on “Warszawskie Targi Książki – 18 – 21 maja 2017”

Dodaj komentarz