6 tekstów, których nie powinieneś używać na pierwszej randce

Spis treści

Randka powinna być zaplanowana, o ile zapraszasz kobietę do swojego miejsca, jednak 1 randka to z reguły przyjazd w strony, w których mieszka kobieta. To, że powinieneś się na niej zachowywać właściwie to chyba jest oczywiste. Bardzo często relacje kończą się na pierwszej randce, z różnych powodów: od tego, że nie wpadłeś w oko kobiecie, braku zainteresowania Twoją osobą, po to, że dziewczyna Ci się nie spodobała. Dzięki naszym poradom unikniesz tekstów, które zdecydowanie obniżą Twoje zainteresowanie w oczach kobiet.

Fajna z Ciebie du*a

Niestety to jeden z podstawowych tekstów, który pada w relacjach z kobietami i od razu jest dyskwalifikujący dla rozsądnie myślącej kobiety. Oczywiście, jak się spotykacie to chce Ci zaimponować swoim wyglądem, dlatego z reguły kobiety się stroją na 1 spotkanie, ale nie musisz się skupiać na tym co zewnętrzne, tylko postaraj się skupiać na tym co mówi.

Podobnie bardzo słabym tekstem jest jesteś bardzo ładna.

Moja była…

Na pierwszej randce absolutnie nie wolno Ci rozmawiać o byłych związkach – na to przyjdzie czas. Pierwsze spotkanie ma być poznaniem drugiej osoby, a niekoniecznie uzewnętrznianiem się ze swojej przeszłości. Na wszystko przyjdzie czas i takie tematy też nie powinny być poruszane na kolejnym spotkaniu. Czego nie powiesz, to będzie źle. Jeżeli miałeś wiele byłych, to wyjdziesz na Casanovę, a jeżeli mało, to wyjdziesz na nieobytego z kobietami. Po co porównywać kobietę, z którą jesteś właśnie na randce do swojej byłej, bo do tego się ogranicza taki tekst?

Chciałbym z Tobą robić…

To najgorszy tekst, jaki możesz powiedzieć do kobiety. Niestety są tacy, którzy są nie potrafią się opanować, bo są pod wrażeniem pięknie wyglądającej kobiety i palą takie głupoty jak tekst, czego by to z nią w łóżku nie robili. Pamiętaj, krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje. Jeżeli masz ambicje przespania się z kobietą, z którą się spotykasz (do czego nie zachęcam), to działaj powoli w myśl maksymy ciszej jedziesz, dalej zajedziesz.

Kobiety bardzo alergicznie reagują na taki tekst, bo jest przede wszystkim niemiły i sprowadza kobietę do roli obiektu seksualnego, który nieważne co powie, byle dobrze wyglądała.

Może byśmy zostali przyjaciółmi?

To tekst, który co prawda częściej pada z ust kobiet, jednak pojawia się on również ze strony mężczyzn. Jeżeli kobieta nie przypasowała Ci na randce, nie staraj się za wszelką cenę jej udobruchać jakąś wizją tandetnej przyjaźni z której nic nie będzie, bo pierwotnie mieliście, a przynajmniej mogliście zostać parą. Nie będziesz w tym szczery i lepiej grzecznie podziękuj kobiecie za spędzony czas i życz jej powodzenia w życiu. Toksyczna i prowizoryczna przyjaźń z pewnością nie wyjdzie Ci na dobre, a przy okazji może dałbyś nadzieję kobiecie na to, że z przyjaźni coś się może zrodzić. O pewnych rzeczach trzeba mówić wprost.

Ale się nap***oliłem

Ten tekst potrafi zniszczyć całe dobre wrażenie, które zbudowałeś sobie poprzez dotychczasowy czas spędzony z kobietą. Jasne, możesz, a nawet powinieneś opowiadać o sobie w barwny sposób pokazując spory dystans do siebie i poczucie humoru, ale historie alkoholowe nie są mile widziane na pierwszej randce. Wyjdziesz tylko na pijaka i prostaka.

Może zostaniemy parą?

Trudno uwierzyć, że ten tekst pada, ale tak, on pada! Pamiętaj, że to pierwsze spotkanie i choćby kobieta była Tobą zainteresowana, a Ty byś czuł, że potrafisz ją zaciekawić i jesteś bardzo zadowolony z przebiegu randki, to nie możesz wychodzić przed szereg i rzucać takim tekstem. Zainteresowanie buduje się pewnością siebie, poczuciem humoru i tez pewną dozą tajemniczości, którą autentycznie zrzucasz siebie w momencie wypowiedzenia tego tekstu. Dlaczego miałbyś na 1 randce wiedzieć, czy to kobieta dla Ciebie? Przecież nie wiesz o niej jeszcze praktycznie NIC.

Pamiętaj, że 1 randka jest takim make or break, ponieważ w przypadku udanego spotkania dajecie sobie szansę na kontynuowanie znajomości, natomiast w przeciwnym razie rozchodzicie się w swoje strony i kontynuujecie poszukiwania właściwych partnerów.

9 / 100

SZUKAJ W SERWISIE

najnowsze wpisy