oznaki że podobasz się dziewczynie

Poznałeś fajną kobietę. Chcesz, aby Wasza znajomość się rozkręciła. Rozmawiacie, ale nie do końca potrafisz określić czy rzeczywiście jest Tobą zainteresowana na tyle, żeby przerodziło się to w coś więcej. Pierwsze etapy relacji damsko-męskich bywają loterią, ale jest kilka sygnałów, które kobieta wysyła często nawet nieświadomie, jeśli wpadłeś jej w oko. Sęk w tym, żeby potrafić je zarejestrować, odpowiednio odczytać i przejść do działania.

Jak sprawdzić że dziewczyna jest zainteresowana – ile kobiet, tyle temperamentów

Ile kobiet, tyle temperamentów, oczekiwań i zachowań. Jedne są bardziej odważne, nastawione na działanie, a inne tylko czekają na to, aż zjawi się rycerz na białym koniu i rozpocznie ekspansję na zdobycie ich spragnionego miłości serca. My faceci często mamy problem z rozszyfrowaniem dawanych przez nie sygnałów. Zastanawiamy się czy są desperatkami na siłę szukającymi zainteresowania, czy chcą po prostu się nami zabawić, a może jednak czekają tylko na naszą reakcję, bo rzeczywiście coś ich do nas przyciąga.

Kolejna kwestia, to stereotypy. Zobaczcie – już od najmłodszych lat byliśmy karmieni opowieściami o księżniczkach zamkniętych w wysokiej wieży, które czekały i czekały na swojego wybawcę. Nie dziwi więc fakt, że grono z nas nadal twierdzi, że kobieta to taka delikatna dama, której trzeba usługiwać i nigdy nie wiadomo o co jej chodzi (chociaż w tym ostatnim jest ziarnko prawdy :). Inne wzorce – facet zarabia na dom, a pani domu siedzi z gromadką dzieciaków i sprząta. No i co panowie, nadal uważacie, że tak musi być? Teraz dominuje jednak przekonanie (szczególnie w młodym pokoleniu), że aby kobieta zechciała w ogóle z nami porozmawiać nasz portfel musi mieć słuszne rozmiary, samochód lśnić w promieniach słońca, a brzuch prężnie pokazywać wyrzeźbiony kaloryfer.

Teraz pojawia się pytanie – dajecie się zamykać w ramy, czy zaczynacie używać mózgu. Następna kwestia – zdanie sobie sprawy z tego, jakiej kobiety szukacie. No i najważniejsza – pokochanie siebie, bez prób udawania kogoś, kim się nie jest, aby tylko starać się przypodobać i połechtać ego. Wiara w siebie, to klucz do sukcesu na drodze do tego, żeby dobrze odczytać sygnały, jakie daje nam kobieta, a przy tym – dokonać właściwego wyboru.

jak sprawdzić czy mężczyzna podoba się kobiecie

Jakie sygnały wysyła zainteresowana kobieta mężczyźnie?

Często mówi głupstwa

„Zapomniałem języka w gębie” – ile razy zdarzało Wam się wypowiedzieć takie zdanie, kiedy opowiadaliście kumplowi o rozmowie z kobietą, która wpadła Wam w oko? To samo dotyczy płci pięknej. Nawet najbardziej zatwardziała feministka, stąpająca twardo po ziemi, nawet jeśli sama nie chce się do tego przyznać, gubi się nieco w rozmowie, kiedy facet zrobi na niej wrażenie. Często może nie daje tego do końca po sobie poznać, ale zwróćcie uwagę na to, jak dobiera słowa, czy czasem robi pauzy, zastanawia się co powiedzieć i zabija ciszę uśmieszkiem. A może jeszcze przy tym zalotnie bawi się włosami?

Jest w tym też drugie dno. Może się okazać, że potencjalna kobieta naszych snów po prostu się nie krępuje, a nie ma zbyt rozbudowanego, że tak to nazwę, intelektu. Rozważmy także taką opcję.

co kobieta robi jak podoba jej sie mezczyzna

Uśmiech i uciekanie wzrokiem

Patrzysz na nią, a ona uśmiecha się nieśmiało i wodzi wzrokiem jakby miała znaleźć na podłodze lub ścianie coś najważniejszego na świecie? To znak, że być może czuje się na tyle skrępowana, że nie umie na Tobie zatrzymać wzroku na dłużej. Nie próbuj na siłę starać się, aby jednak te oczy, które tak bardzo Ci się podobają wpatrywały się w Ciebie jak w obrazek. Spokojnie czekaj na ten odpowiedni moment i staraj się tak poprowadzić rozmowę, aby wkroczyć na temat, który ją fascynuje. Może jak zacznie opowiadać o swoich pasjach będziesz mógł wtedy przejść do kolejnej fazy pt. flirt.

Poproszona o numer telefonu nie mówi „zrobiło się późno, znamy się za krótko”

Wymiana nr telefonu, to kolejny szczebelek na drodze do wejścia na sam szczyt znajomości. Wiadomo, że nigdy nie wiemy, czy po drodze nie będziemy chcieli z niej zejść, ale w początkowej fazie zauroczenia tudzież zainteresowania, dość chętnie przechodzimy do kolejnych etapów. Jeśli kobieta poproszona o swój numer czy też podanie konta na messengerze (jak kto woli) chętnie reaguje i przekazuje nam te „tajne dane”, jest szansa na to, że nie robi tego tak „o”, albo dla świętego spokoju. Może to wskazywać właśnie na to, że jednak coś tam jej się w nas spodobało.

Chętnie znów się z Tobą spotka

Dostałeś numer telefonu? Teraz Twój krok. Zbierz się na odwagę i zadzwoń, napisz, zapytaj, co słychać, kiedy kobieta ma czas? Jeśli na wszystkie te pytania uzyskasz klarowną odpowiedź, możesz liczyć na to, że jednak wpadłeś jej w oko. Jeśli jednak usłyszysz, że „ojej, ciężko teraz będzie, mam dużo zajęć” – to zapal czerwoną lampkę. Czy rzeczywiście, jeśli dziewczyna, która Ci się podoba zapytała, czy się z Nią spotkasz, to odpowiedziałbyś w taki sposób? Wiadomo, jesteśmy dorosłymi facetami i mamy na co dzień co robić, ale na litość. Nie wierzę, że w ciągu tygodnia nie znajdziemy chociażby godziny na próbę umówienia się (no, chyba, że jesteśmy w delegacji, to trochę utrudnia sprawę:). Niemniej rozważając przeciętny szary tydzień, no panowie…

3 thoughts on “Zainteresowanie ze strony kobiet – 4 oznaki, że jej się podobasz”

Dodaj komentarz