Nie masz komu powiedzieć co Cię męczy?

Nie masz komu powiedzieć co Cię męczy?

Spis treści

Nie masz komu opowiedzieć o tym, co Cię męczy…
Jeżeli chcesz szczerze opowiedzieć o swoim problemie…
Jeżeli poszukujesz sensu życia…

Jeżeli chcesz pogadać w grupie mężczyzn…
Jeżeli wierzysz, że możesz osiągnąć to, co chcesz…
Grupa ma służyć temu, żeby mężczyznom żyło się lepiej.
Żeby pomóc sobie w rozwiązaniu problemów i trudności.
Żeby wreszcie czuć się dobrze ze sobą.

Powiedz głośno, co Cię męczy

Dlatego pomyślałem o zorganizowaniu grupy dla mężczyzn którzy mogli by się spotkać i porozmawiać. Na zasadzie podzielenia się tym, co się dzieje u Ciebie, żeby móc wyrzucić z siebie to, co  zalega. W przyjaznej atmosferze. Wśród ludzi, którzy mogą wysłuchać, czyli wsparcie przez słuchanie, zrozumienie, dzielenie się własnymi doświadczeniami.

Sam uczestniczyłem w wielu grupach wsparcia i terapeutycznych, i zamiast chodzić i płacić, pomyślałem, że sam ją zorganizuje na własnych zasadach, czyli przede wszystkim DLA MĘŻCZYZN I PRZEZ MĘŻCZYZNĘ.

Grupa działa na zasadzie wyrzucenia tego, „co nam leży na wątrobie”. Wyrzucamy z siebie ten zalegający, korkujący nas problem. Często dużo łatwiej o rozwiązanie problemu, gdy zostanie on powiedziany na głos, gdy sformułujemy sedno problemu.

Podstawową zasadą spotkań jest POUFNOŚĆ.

O mnie

Jestem Artur.  Facet po 30tce. Z wykształcenia jestem elektronikiem, a z zawodu certyfikowanym Administratorem systemów Windows. Obecnie chce się zająć edukacją. Bardzo dobrze sobie radziłem w korpo, duże międzynarodowe projekty IT, wyjazdy za granicę.

Zerwałem z tym i zająłem się sobą.

Teraz chce zacząć od nowa, tworząc coś naprawdę wartościowego. Mam ogromne doświadczenie z leczenia własnej nerwicy, depresji, lęków, zaburzeń osobowości i myśli samobójczych. Samodzielnie udało mi się zdziałać wiele, ale poświęciłem na to blisko 10 lat życia. Nie jestem psychologiem ani terapeutą! Choć mam za sobą 5 lat warsztatów dla psychoterapeutów, nie czuję się profesjonalnym psychoterapeutą.

Dzięki własnym poszukiwaniom, znalazłem odpowiedzi na najważniejsze dla mnie pytania:

 • Jakimi zasadami kierować się w życiu?
 • Jaki jest sens życia?
 • Kim jestem?
 • Jakie jest moje miejsce w tej rzeczywistości?
 • Czy warto być (nie)uczciwym?
 • Czy Ty również poszukujesz odpowiedzi na te pytania?

Walor edukacyjny i rozwojowy grupy

Odpowiedzi na te pytania uzyskałem zdobywając wiedze w następujących obszarach nauki: Filozofia, Fizyka, Kosmologia, Chemia, Geologia, Biologia, Antropologia, Historia, Socjologia, Psychologia, Kognitywistyka, Neuronauki, Ekonomia, Polityka, Lingwistyka, Big History i wiele, wiele innych… Wiedza naukowa zmienia oblicze Ziemi, dlatego warto jej wreszcie użyć do polepszenia swojego życia, bazując na konkretnych rozwiązaniach.

Forma spotkania ma być luźna, prosta i jak najbardziej praktyczna. Grupa jest nastawiona na faktyczne rezultaty. Tematy mogą być zaczynem do dalszych dyskusji, każdy może powiedzieć o swoim punkcie wiedzenia, przemyśleniach, doświadczeniach, wątpliwościach. To jest baza dla tej grupy.

Nasza spotkania są odpowiedzią na ludzką potrzebę poznania odpowiedzi na pytania dotyczące życia codziennego. Każdy człowiek powinien sam dojść do takich odpowiedzi, ale nie zawsze jest w stanie… Czy słyszeliście o Szkole Życia?

INFORMACJE O PROJEKCIE

 • Spotkania są tylko dla mężczyzn.
 • Nie ma ograniczeń wiekowych.
 • Spotkania będą się odbywać w Warszawie, na Śródmieściu.
 • BEZPŁATNE wejścia.
 • Spotkania co tydzień lub co dwa tygodnie, zależnie od Waszych potrzeb.
 • Przychodzisz tylko wtedy, kiedy chcesz i kiedy masz ochotę pogadać.
 • Termin zostanie wyznaczony po zebraniu odpowiedniej ilości osób.
 • O konkretnym terminie zostaniesz powiadomiony przez e-mail bądź przez sms, jeśli wyrazisz taką chęć.

[caldera_form id=”CF59d2516e368dd”]

SZUKAJ W SERWISIE

najnowsze wpisy