prezenty na szczęście

Zawsze jest okazja, aby wręczyć komuś prezent na szczęście. Urodziny, matura, rocznice, ważny egzamin, a nawet ślub – okazji jest mnóstwo, ale rodzai prezentów na szczęście jeszcze więcej! Słoń z podniesioną trąbą, podkowa, długopis z grawerem – propozycji jest naprawdę bardzo dużo, a każda z nich z pewnością sprawi dużą przyjemność obdarowanej osobie. Jakie upominki uchodzą tutaj za najbardziej popularne?

Drobiazg przynoszący szczęście

Szczęścia nigdy za dużo, chyba każdy zgodzi się w takim stwierdzeniem. Odpowiednio dobrany amulet na szczęście z pewnością okaże się ciekawym i wyjątkowym prezentem. Taki drobiazg możemy wręczyć z okazji matury, ważnego egzaminu, urodzin, imienin, zaręczyn, ślubu i rocznicy ślubu lub po prostu bez okazji.

Najpopularniejsze gadżety na szczęście opisujemy poniżej:

  • Podkowa szczęścia – podkowa, jako symbol szczęścia, znana jest od wielu, wielu lat i nie zanosi się no to, by odeszła do lamusa – przeciwnie, zakupić możemy podkowy w wielu różnych wydaniach, począwszy od tradycyjnych, które obdarowany może zawiesić na ścianie aż po bardzo oryginalne modele. Dostępne są na przykład stojaki na alkohol i na kieliszki w kształcie podkowy.
  • Długopis z grawerem – długopis to przede wszystkim praktyczny prezent, który z pewnością przyda się obdarowanej osobie. Na długopisie oczywiście musi być umieszczony grawer, na przykład Na maturę – taki gadżet na pewno przyniesie szczęście każdemu maturzyście i będzie doskonałą pamiątką egzaminu dojrzałości. Długopis na szczęście można również podarować bliskiej nam osobie przed obroną pracy magisterskiej bądź inżynierskiej, przed egzaminem i tak dalej.
  • Słoń z uniesioną trąbą – słoń to jeden z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejszy gadżet na szczęście. Zakupić możemy figurki słoni w wielu różnych wydaniach. Dostępne są słonie w szerokiej gamie kolorystycznej, zarówno niewielkie i lekkie, które obdarowana osoba zawsze może mieć przy sobie, jak i duże i ciężkie, które będą doskonale prezentowały się na komodzie czy na regale. Wybierać możemy między słoniami z gipsu, porcelany, mosiądzu i z innych materiałów.
  • Skarbonka – skarbonka to kolejny drobiazg na szczęście. Możemy wybierać skarbonki w szerokiej gamie kolorystycznej, w różnych kształtach i rozmiarach – od klasycznej świnki, po misie, słoniki, skrzyneczki, trupie czaszki i wiele innych. Na skarbonce może być również umieszczony dowolny napis, na przykład Marzenia w trakcie realizacji, wszelka pomoc mile widziana.
  • Aniołki – fajnym gadżetem na szczęście będzie również figurka aniołka. Wybierać możemy między eleganckimi aniołami w bieli i beżu, jak również zabawnymi aniołkami w kolorowych szatach – taki upominek sprawdzi się doskonale w przypadku osób w każdym wieku.
  • Obrazek – obrazek z napisem lub grafiką, który można powiesić w dowolnym miejscu również doskonale sprawdzi się jako gadżet na szczęście.
  • Figurki Żydów – dużą popularnością cieszą się też figurki Żydów, zgodnie z krążącymi wieściami figurki Żydów mają przyciągać przyciągnąć pieniądze.
prezent na szczęście
Prezent na szczęście dla bliskiej osoby

Prezenty „na szczęście” mogą uchodzić za personalizowany prezent!

Szczęścia nigdy za dużo, a fajny gadżet z pewnością przyciągnie masę dobrych rzeczy i zapewni powodzenie w wielu kwestiach. Osoby, które wierzą w przedmioty przynoszące szczęście, bardzo ucieszą się z takiego prezentu. Różnego typu prezent „na szczęście” zakupimy zarówno w stacjonarnych, jak i w internetowych sklepach.


Źródło: sklepzupominkami.com.pl – Prezenty na szczęście

Dodaj komentarz