jak poderwac kobiete skuteczne sposoby na podryw

Umówmy się, każdy z nas jest inny. Jednemu szczęka się zaciska, włosy stają dęba, a nogi odmawiają posłuszeństwa, kiedy na horyzoncie pojawia się piękna kobieta. Kolejni podryw mają we krwi i niestraszne są im próby nawiązania kontaktu. Bez względu na to, do której grupy się zaliczasz warto wiedzieć, jak zagadać do dziewczyny, żeby odnieść sukces pt. pierwsza randka. Mam w zanadrzu kilka wskazówek, którymi chętnie się z Tobą podzielę. Może już je znasz, a może Cię zainspiruję. Zapraszam.

1. Nie bądź przesadnie miły, stań się ciekawy

Oczywiście kobiety lubią miłych facetów, ale wielu z nich już zdecydowanie z tym przesadza. Prowadzi to tylko do tego, że dziewczyna zaczyna myśleć, że spotkała kogoś z kim przyjemnie się rozmawia i tylko tyle, co w konsekwencji doprowadza do tego, że szybko lądujesz we friendzone. Bądź po prostu naturalny i wykaż się własnym tokiem myślenia, nie stosuj tricków związanych z myśleniem wyłącznie o partnerce, aby ją komplementować. Stwórz wokół siebie aurę tajemnicy i skup się na tym, aby wzbudzić zainteresowanie w przedstawicielce płci pięknej.

2. Zadbaj o własny wygląd

Kobiety zwracają uwagę na wiele szczegółów, które mężczyźni nawet nie dostrzegają. Musisz być przede wszystkim zadbany, ale to coś o czym raczej nie muszę ci mówić. Może być dla ciebie za to zaskoczeniem to, że ciekawie dobrane dodatki do ubioru budują atmosferę interesującego faceta. Ładna koszula, zegarek, marynarka ułożona przez ramię – to tylko część elementów, które pozwolą wyróżnić ci się z tłumu.

3. Małe, taktowne prezenty

Uwierz mi, kobiety lubią być rozpieszczane małymi drobiazgami. Jeśli spotykasz się z nią po raz kolejny to pomyśl czy warto zabrać na spotkanie coś co jej przypomni o tobie. Może to być po prostu kwiatek lub nawet jakiś mały prezent może zdziałać cuda.

4. Zachowuj się jak dżentelmen

Twoje zachowanie ma ogromne znaczenie na sukces w podrywie. Pozwól poznać się z jak najlepszej strony. Bycie dżentelmenem oznacza, że musisz wiedzieć jak zachować się w praktycznie każdej sytuacji. Wchodzicie do kina? Otwórz jej drzwi. Siadacie do obiadu w restauracji? Zaproponuj jej zdjęcie płaszcza. Pokaż, że może poczuć się komfortowo w twoim towarzystwie.

5. Pomysłowe komplementy

Komplementy mają duże znaczenie pod warunkiem, że są one oryginalne, a więc pomysłowe oraz dobrze przemyślane. Nie mogą być rzucone na siłę, bo właśnie spojrzałeś na zegarek i od kilku godzin nie usłyszała nic dobrego. Nie tędy droga. Wybierz odpowiedni moment, który będzie idealnie pasował do konkretnej sytuacji.

6. Zadziałaj z kontaktem wzrokowym

Aby poderwać dziewczynę nie wystarczy sprawnie zagadać. Umiejętność odczytywania sygnałów z kontaktu wzrokowego jest niezwykle cenną umiejętnością. Jeśli długo spogląda w twoją stronę to sygnał, że jest tobą zainteresowana. Częste mruganie i odwracanie wzroku może oznaczać kłamstwo lub dużą nieśmiałość. Subtelne sygnały wzrokowe podpowiedzą ci w jaki sposób kontynuować rozmowę i jak osiągnąć zamierzony efekt.

7. Dopasuj się do jej potrzeb

Czego najbardziej oczekuje kobieta od mężczyzny? Głównie akceptacji tego jaka jest. Ze swoimi zaletami i wadami oraz z podobnym sposobem spojrzenia na życie. Dziewczyna musi zdawać sobie sprawę z tego, że facet jest po prostu szczery. Jeśli interesuje ją zdrowy tryb życia to zapewne oczekuje tego samego od drugiej osoby. Kluczem do sukcesu jest umiejętność przewidywania jej potrzeb.

8. Użyj dotyku

W relacjach między kobietą i mężczyzną dotyk ma przeogromne znaczenie. Oczywiście nie należy wprowadzać go zbyt nachalnie do relacji, ale tak podstawowa kwestia jak chociażby uścisk dłoni lub dotknięcie w ramię musi zaistnieć, aby móc dalej rozwijać się w kierunku pierwszego pocałunku. Ważne jest to, aby było to na swój sposób naturalne i nigdy w żaden sposób wymuszone. Pewność siebie odgrywa w takim przypadku niebagatelną rolę.

9. Zabłyśnij talentem kulinarnym

Prawdziwy mężczyzna nie boi się działać w kuchni. Umiejętności w przyrządzaniu nawet prostych dań w postaci słodkich naleśników lub ciekawie zaprojektowanej kanapki z pewnością będą postrzegane jako pozytywna cecha. Można też spróbować podejść do tego nieco inaczej i pokazać, że tworzenie domowych wypieków jest twoją pasją i wcale się tego nie wstydzisz, a wręcz jest to twoim niezaprzeczalną i unikatową zaletą wśród tłumu innych mężczyzn.

10. Bądź osobą decyzyjną

Nie ma nic gorszego niż facet, który próbuje zagadać do kobiety, aby następnie zrzucić na nią kwestie dotyczące tego co dalej robić. Nie o to chodzi, aby spędzać ze sobą czas, ale ważny jest doprecyzowany plan i pewna decyzja. Wahanie się i niepewność dziewczyna odbierze w sposób negatywny, więc zawsze miej w zanadrzu ciekawy pomysł, który możesz przedstawić jako jedną z propozycji w sytuacji w której to ona pozwala ci na inicjatywę.

11. Bądź buntownikiem

Niektóre kobiety uwielbiają typ mężczyzn, którzy myślą jak buntownicy, czyli osoby, które płyną pod prąd. Mają własne zasady i umieją uargumentować w przekonywujący sposób to dlaczego nie zgadzają się z innymi. Dziewczyna zainteresuje się z pewnością tym dlaczego myślisz inaczej niż większość i dostrzeże w tobie coś ciekawego, tajemniczego, aby po pewnym czasie zrozumieć, że nadajecie na podobnych falach.

12. Nic na siłę – nie bój się porażki

Wiem, że nie znosisz porażki. Nikt jej nie lubi. Jeśli coś nie działa to z pewnością próbujesz przedsięwziąć większe środki, aby osiągnąć zamierzony cel. Wcale to nie spowoduje, że zwiększysz swoje szanse, a wręcz przeciwnie. Kobieta wyczuje w tobie desperata i presję, którą ją obarczasz. Skończy się to szybciej niż myślisz. Spróbuj przystopować, dać sobie chwilę oddechu i pokaż, że potrafisz cenić własną wartość.

13. Spróbuj ją rozśmieszyć

Dziewczyny uwielbiają mężczyzn, którzy wykazują się dobrym poczuciem humoru, dopasowanym do sytuacji. Oczywiście twoje żarty niekoniecznie muszą pasować gustom wymarzonej kobiety, szczególnie jeśli do tej pory sprawdzały się jedynie w grupie bliskich znajomych. W takim przypadku spróbuj nieco innego podejścia. Pomysłowe i inteligentne poczucie humoru może być strzałem w dziesiątkę.

14. Utrzymuj pozytywny dystans

Spędzanie jak najwięcej czasu z wymarzoną kobietą jest z pewnością dla ciebie na wagę złota. Zauważasz pewnie, że jednak po dłuższej chwili może zabraknąć tematów do rozmowy. W takim przypadku przedłużanie spotkania na siłę nie przyniesie wymiernych korzyści. Zakończ spotkanie w pozytywny sposób, mówiąc, że masz pewne pilne sprawy. Uważaj jednak, aby nie wymyślać abstrakcyjnych idei, bo kłamstwo ma krótkie nogi.

15. Staraj się być cierpliwy

Wiem, że chcesz przejść do kolejnego etapu relacji jak najszybciej. Jeśli jednak sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana i kobieta udaje niedostępną to wcale nie znaczy, że należy starać się bardziej. Po prostu bądź sobą i staraj się cierpliwie podchodzić do takiej relacji. Ważne jest to, aby kobieta także zapragnęła tego samego co ty. Niekiedy musisz więc nieco poczekać, ale warto. Uwierz mi.

14 / 100

Dodaj komentarz