jak flirtowac z kobieta

Nie wiem jak Ty, ale dla mnie flirt, to świetny sposób na to, aby wybadać, z jakim typem kobiety mam do czynienia – no i rzecz jasna sprawdzenie czy jest sens inwestowania w relację. Wiadomo, czasem przysłowiowa kula w gardle uniemożliwia wypowiedzenie sensownych słów, bo oto na Twojej drodze stoi piękność przed którą kolana się uginają, ale spokojnie, są na to sposoby. Pamiętaj – przede wszystkim oddychaj i staraj się zachować spokój. Ładna otoczka to nie wszystko – czasem po kilku zamienionych zdaniach okazuje się, że dalsze są po prostu stratą czasu. Postaram Ci się dać kilka wskazówek, które możesz wykorzystać w trakcie flirtu. Będą Ci pomoce, kiedy staniesz jak wryty i nie będziesz wiedział co ze sobą zrobić, jak i w sytuacji, kiedy postawisz na totalny luz.

Jak Flirtować z Dziewczyną. Podstawy Konwersacji Randkowej

Jak flirtować z dziewczyną – na to pytanie szukają odpowiedzi z całego świata i wiesz co, nie ma jednej konkretnej. Jak dla mnie brzmi ona po prostu: to zależy. Wpływ na jakość flirtu oraz na to do czego on może doprowadzić ma zarówno miejsce jak i czas. Nie bez znaczenia pozostaje konkretna sytuacja oraz to, jaki macie tego dnia humor. Jedno jest pewne i stanowi jak dla mnie wspólny mianownik dla wszystkich tych momentów – wyczucie. Stary, musisz po prostu wyczuć z kim masz do czynienia i dostosować retorykę do poziomu dziewczyny, jej temperamentu, otwartości i tego czy ma podobne poczucie humoru. Bądź jak Tommy Lee Jones w ,,Ściganym” – z jednej strony działaj szybko i odważnie, przewiduj następstwa swoich poczynań, ale z drugiej postaw na takt i wyczucie. Taki duet zazwyczaj jest receptą na sukces.

Najważniejsze jest to, żeby bez względu na to jak wizualnie podoba Ci się kobieta, nie stracił przysłowiowego języka w buzi. Przecież nie wiesz z kim masz do czynienia – czy pod ładną otoczką nie kryje się pustka. Jeśli jesteś szczęściarzem i kobieta oprócz atrakcyjnego wyglądu coś sobą reprezentuje, to tym bardziej łap wiatr w żagle i działaj. Samo się nie zrobi, nic niczego nie zrobi za Ciebie.

Sekrety Flirtu. Jak Unikać Nieśmiałości i Wystrzegać Się Błędów

W zasadzie można z powodzeniem powiedzieć, że flirtowanie to taka troszkę jazda bez trzymanki, ale – no właśnie – jest ,,ale”. To wspomniany takt i wyczucie, których niektórym z nas brakuje. Pamiętaj – kobieta to nie jest zwierzyna, którą trzeba upolować i zjeść. To też nie przedmiot, ani również coś co sprawi, że podreperujesz sobie ego. Koniec końców nie każda laska leci na teksty pt. mam willę z basenem, Rolls-Royce’a i zabiorę Cię na Malediwy. O ile jest sporo kobiet, które w głowie już by liczyły te zera i dysponowały je na kolejne torebki, o tyle są też te, które będą patrzyły na to, co masz w głowie i co sobą reprezentujesz. Myślę, że ta opcja jest o wiele lepsza, nie? Wracając do praw flirtu.

Czynniki, które mają wpływ na jakość flirtu, to na pewno popracowanie nad pewnością siebie. Stary, jesteś wartościowy, niczego Ci nie brakuje. Zadbaj o siebie, polub nawet to, co mogłoby się wydawać zbędnym balastem w wyglądzie czy charakterze – nobody’s perfect. Dobrze, jeśli też zapewnisz sobie komfort. Co to oznacza w praktyce? Staraj się wychodzić tam, gdzie po prostu możesz się wyluzować – jeśli lubisz flirtować w klubach, masz duże pole do popisu. Otaczaj się ludźmi, wśród których czujesz się dobrze. Tacy mogą wprowadzić Cię w towarzystwo kolejnych, którym będziesz mógł zaufać i być sobą – a może pośród nich znajdziesz fajną dziewczynę? Koniec końców – stawiaj też na wychodzenie ze strefy komfortu – pamiętaj – nie ma złego miejsca na flirt – jest tylko złe nastawienie. Dopasuj retorykę do okoliczności i działaj, nie pozwól na to, aby szansa na poznanie fajnej dziewczyny przeszła Ci koło nosa. I najważniejsze – nie czekaj aż spadnie Ci przysłowiowa gwiazdka z nieba, nie rób dramatów jeśli kilka razy kobieta nie da Ci szans na lepsze poznanie. Pamiętaj – zawsze możesz przekuć porażkę w sukces.

Chcesz Nauczyć Się Flirtować? Oto Zasada nr 1 – Kontakt Wzrokowy i Seksualna Subtelność

Mówią, że oczy są zwierciadłem duszy i rzeczywiście tak jest. Wyczytasz w nich radość, smutek, zakłopotanie, zażenowanie i wiele innych emocji. Flirtując z kobietą pamiętaj o tym, aby nie wodzić więc oczami szukając nie wiadomo czego. Skup się. Patrz w oczy, głęboko, przeszywająco. Pokaż Jej, że Ci zależy, że jesteś nią zainteresowany. Czytałem gdzieś, że przeprowadzono nawet badania na temat długości spojrzenia. Wyniki są dość zaskakujące – okazuje się, że już te, które trwają dłużej niż dwie minuty mogą z powodzeniem doprowadzić do narastania uczucia namiętności. Jeśli będzie między Wami chemia, kto wie – może stanie się to początkiem pięknej relacji? Jeśli więc w tłumie zobaczysz piękną kobietę – nie pozwól jej tak po prostu zniknąć. Działaj. Spojrzenie może przyciągnąć niczym magnes.

Zasada nr 2, którą lepiej zapisać – uważaj na to, jak mówisz

Jest powiedzenie, że jak Cię widzą, tak Cię piszą – ok, zgadza się, ale do tego należy też dodać jakość rozmowy. Słyszałeś o takiej zasadzie „small talk”? We flircie jest to strzał w dziesiątkę. Staraj się łagodnie, subtelnie prowadzić rozmowę – nie strzelaj z grubej rury ciężkimi i czasem bardzo intymnymi tematami. Znajdź balans. Przechodź łagodnie między lekkimi tematami, a tymi już nieco bardziej poważnymi. Takie działanie będzie dla Ciebie bardzo pomocne w ocenie sytuacji. Dowiesz się z kim masz do czynienia – czy z kobietą otwartą czy raczej do której dotarcie wymaga czasu. Zobaczysz czy nadajecie na podobnych falach pod względem poczucia humoru etc. To przecież szalenie ważne. Chemia, to nie wszystko.

Jak Prawidłowo Flirtować z Kobietami. Zasada nr 3 – Zwróć Uwagę na Jej Reakcje

Kobiety kochają być centrum uwagi – skupiając się na swojej potencjalnej partnerce zaprocentuje – uwierz. Wiesz, nie chodzi o to, żebyś milczał jak grób i wyszedł na mruka – tu mówimy zupełnie nie o tym. Owszem, opowiadaj o sobie, staraj się ją zaciekawić, pokazać z dobrej strony i tego typu rzeczy, ale zasada nr 3 jest dość twarda: zwróć uwagę na nią. Pokaż, że interesuje Cię to, co ma do powiedzenia, jaka jest, czym się interesuje. No Stary, co ja Ci będę tłumaczył. Wiesz na pewno o co mi chodzi 🙂

Zasada nr 4 – nie strzelaj tandetnymi tekstami

Znasz te utarte slogany w stylu ,,bolało Cię”. Wiesz, dalej leci ten tekst o spadaniu z nieba. O ile nie jesteś w gimnazjum tylko już poszedłeś o kilka szczebli wyżej, o tyle tego typu teksty schowaj sobie między książki. Wiesz, komplementów nigdy za wiele (wiadomo, z wyczuciem), ale jechanie w trakcie randki na banałach nie zaprowadzi Cię zbyt daleko. Jeśli już musisz jakieś wykorzystać, to lepiej, kiedy pochwalisz jej wygląd. Niby utarty slogan, ale jeszcze ujdzie w tłoku i nie zaszufladkuje Cię w jej głowie jako ten od ,,o matko, tylko nie to”.

Zasada nr 5 – postaw na subtelne gesty

Subtelne potraktuj jako napisane przez duże S. Gesty mają znaczenie, możesz np. dotknąć jej ramienia, kiedy powie coś zabawnego, albo delikatnie musnąć dłoń. Może się okazać, że rozmowa wejdzie na poziom poważny, to tak samo masz pole do działania w tych strefach. A może zaczniecie tańczyć i będziesz mógł się do niej zbliżyć. Nigdy jednak nie pozwalaj sobie na jakieś zbyt odważne ruchy, chyba, że Ona sama Cię do nich zachęci. Czekaj aż zauważysz w jej zachowaniu zielone światło, jeśli nie chcesz jej szybko spłoszyć.

Flirtowanie z kobietą – zasada nr 6: uśmiechaj się

Komunikacja werbalna to nie wszystko. Oczywiście nie śmiej się jak przysłowiowy głupi do sera, żeby zwyczajnie nie wyjść na infantylnego (mówiąc delikatnie) gościa. Kobiety lubią wesołych mężczyzn, a poza tym uśmiech to świetny sposób na przełamanie lodów. Czasem może być też bardzo figlarny, wręcz erotyczny – wszystko zależy w jakim kierunku zmierza Wasza rozmowa. Najważniejsze jest to, żebyś czuł się swobodnie oraz dobrze się bawił. Dzięki temu, że będziesz starał się wprowadzać rozmowę na luźny ton sprawisz, że łatwiej się na siebie otworzycie. Spróbuj, to naprawdę działa. A i jeszcze jedno – to kolejny sposób na to, żebyś wyczuł jakie poczucie humoru ma kobieta.

Pokaż, że jesteś pewny siebie – zasada nr 7

Kobiety raczej nie przepadają za niezdecydowanymi facetami. Dla nich mamy być synonimem bezpieczeństwa i tego, że mamy cojones na swoim miejscu. Oczywiście wiesz, wszystko ma swoje granice – nie graj na siłę wielkiego macho. To jest to zachowanie z pogranicza żenujących. Po prostu pokaż, że jesteś fajnym gościem z zasadami, że nie mówisz trzy po trzy i wiesz czego w życiu szukasz. Pokazuj to w słowach, gestach i postawie. Na pewno w jej oczach zyskasz na atrakcyjności.

Zasada nr 8 – pokaż, że jesteś wart zainteresowania

W jaki sposób? To dość prosta sprawa. Dbaj o siebie. Mówią, że wygląd nie jest najważniejszy, no i oczywiście wiele w tym prawdy, ale. No właśnie – jest jedno ,,ale”. Jest ważny. Kiedy kobieta widzi Cię pierwszy raz nie jest w stanie określić czy jesteś miłym, mądrym i dobrym mężczyzną. Ona na Ciebie patrzy i ocenia – czy dbasz o włosy, paznokcie, garderobę. Staraj się zwracać na to uwagę, a zwłaszcza, kiedy wiesz, że jest szansa na flirt. Pamiętaj też, że okazja do niego może też przytrafić się w autobusie czy kolejce po kajzerki, więc no co ja Ci będę tłumaczył – zwracaj uwagę na to, jak wyglądasz.

Zasada nr 9 – nie udawaj kogoś, kim nie jesteś

Udawanie kogoś kim się nie jest to chyba najbardziej czarny z czarnych scenariuszy na jaki mógłbyś postawić. Zapamiętaj sobie – prawda zawsze wypłynie na wierzch. O ile rzecz jasna chcesz kontynuować znajomość. Jeśli nie i chcesz raz na jakiś czas udać przysłowiowego cwaniaka, bo tak akurat Ci się zachce wiesz, nie będę Cię umoralniał i mówił, że masz tego nie robić. Każdy ma czasem jakieś tam zachcianki. Ale wracając już do konkretów. Jak będziesz rozmawiać z kobietą owszem, staraj się wypaść dobrze, ale nie udawaj, że jesteś dyrektorem świata. A nawet jeśli, to trochę skromności nie zaszkodzi 🙂.

Spontaniczność w Flircie. Zasada nr 10 i Jak Skutecznie Zakończyć Flirt

To takie podsumowanie wszystkich tych zasad, które mogą przyczynić się do rozpoczęcia i poprowadzenia flirtu. Z pewnością pomogą odwrócić Ci postrzeganie sztuki flirtowania, która do tej pory oznaczało dla Ciebie przysłowiowej drogi przez mękę, ale koniec końców zawsze może pójść ,,coś nie tak”. Zawsze sytuacja może Cię zaskoczyć, więc miej z tyłu głowy to, że spontaniczne działania czasem są najlepsze. Wiesz, emocje są tak ogromne, że może nagle przyjdzie Ci do głowy jakiś szalony pomysł, kobieta poczuje dokładnie to samo i co Wam stoi na przeszkodzie – dajcie się porwać szałowi uniesień :). Powodzenia!

16 / 100

Dodaj komentarz