Fantazje kobiece – jak je rozbudzać i spełniać

Kobiece fantazje

Spis treści

Kobiece fantazje to ciężki orzech do zgryzienia. Bo są. Mało tego, często są dużo bardziej bezwstydne aniżeli męskie fantazje. Haczyk tkwi w tym, że nie można o nich głośno mówić. Tak, właśnie… Nie warto pytać kobiety o jej fantazje bo rzadko która kobieta się przyzna do jakichkolwiek fantazji. Jak więc namówić swoje partnerki do spełniania swoich seksualnych wyobrażeń i rozwijania się w tym zakresie? Przede wszystkim z wyczuciem!

Większość kobiet marzy o brutalu

Warto pamiętać, że powiedzenie „łobuz kocha bardziej” nie wzięło się znikąd. Tyle, że to raczej wcale nie chodzi o miłość zmysłową, a seksualną namiętność. Mężczyzna w typie łobuza nie będzie się bał złapać kobietę za włosy, zmusić ją do wypięcia się i wymierzyć soczystego klapsa na tyłek. Przy niegrzecznym mężczyźnie, kobiety czują, że same mogą być niegrzeczne. Chociaż przez chwilę, za zamkniętymi drzwiami sypialni. Warto pokazać kobiecie, że w sypialni rządzi samiec Alfa, którym, oczywiście, jesteś Ty.

Jak zacząć? Zamknij drzwi do sypialni, przyciągnij ją do siebie i przyprzyj do ściany. Nie bój się bezceremonialnie złapać ją wtedy za cycki. Pamiętaj, za drzwiami sypialni jesteś łobuzem.

Odwrócone role i dominowanie kobiety

Chcąc otworzyć kobietę na nowe doznania, warto poszerzać swoje granice. Oczywiście, nie muszą być to trójkąty, gangbangi i swingowanie. Pakiet dwuosobowy jest na tyle rozbudowany, że nie trzeba swoich granic poszerzać o kolejne osoby by się świetnie bawić. Czasem wystarczy zamiana ról. Sprawdź, ile dominy ma w swoje Twoja kobieta i przekonaj się, jak sam zareagujesz na jej dominację. Odkrywanie się w nowej roli może być dla Was przyjemnym zaskoczeniem.

Jak zacząć? Przygotuj jej wieczorem kąpiel bądź prysznic. Umyj delikatnie każdy zakamarek jej ciała. Zaprowadź do łóżka i zacznij całować jej stopy. Twoim zadaniem jest przekonać ją, że dzisiaj jesteś jej służącym.

Seks w miejscu publicznym

Jedna z najczęstszych fantazji na którą kobiety nie mają dość odwagi to zdecydowanie seks w miejscu publicznym. Taka fantazja może być podniecająca dla obu stron, dlatego warto wiedzieć, jak zachęcić swoją kobietę do wykonania kroku ku spełnieniu tej zachcianki. Miejsc do wyboru mamy całe mnóstwo. W wyobraźni pań najczęściej przewijają się parki, biura, plaże i toalety. Cechą charakterystyczną jest adrenalina, która jest związana z możliwością nakrycia kochanków. Warto wiedzieć, że kobiety chcą poczuć tę adrenalinę, ale jednocześnie wcale nie chcą być przez nikogo nakryte. Męskim zadaniem jest znalezienie najbezpieczniejszego miejsca do publicznych figli.

Jak zacząć? Zaproś ją na jeden z nocnych seansów filmu, który niedługo zacznie schodzić z kin. Podczas oglądania, włóż rękę między jej uda, a dopiero pod koniec seansu, palcami dotrzyj pod majtki. Jeśli będzie bardzo rozpalona, ciąg dalszy można zorganizować w toalecie, która w późnych godzinach nocnych powinna być całkowicie pusta.

SZUKAJ W SERWISIE

najnowsze wpisy