Mikołaj w tym roku czyta i rozdaje ebooki

ebook prezent pod choinkę

Spis treści

11 miesięcy w roku Święty Mikołaj czyta książki na swoim czytniku ebooków. Co robi w grudniu? Czyta listy od dzieci. Zanim do Laponii dotarł postęp technologiczny, cały proces zaczynał się od wielkiego worka z kopertami. Dziś wystarczy urządzenie wielkości tabliczki czekolady.

Niezmiennie i bezwzględnie – książka jest zawsze dobrym pomysłem na prezent. Pomysłem jeszcze lepszym może okazać się gadżet, który pozwala zmieścić w kieszeni całą bibliotekę. Dlaczego warto zainwestować w czytnik inkBOOK Prime HD?

Bezpieczny dla oczu ekran w rozdzielczości high definition dla jeszcze lepszej jakości wyświetlania oraz pamięć, która zmieści tysiące tytułów. Czytnik marki Arta Tech został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych, mobilnych czytelnikach, ceniących sobie praktyczność e-papieru oraz możliwość posiadania przy sobie wielu książek.

Wygodne czytanie i oglądanie ilustracji

Urządzenie zostało wyposażone w bezpieczny dla oczu dotykowy wyświetlacz E Ink Carta HD o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 300 ppi, 1404 x 1072 pikseli. Parametry te przekładają się na ponadprzeciętnie wyraźny obraz, który pozwala nie tylko na wygodne czytanie, ale również możliwość szczegółowego przeglądania ilustracji. Dodatkową zaletą jest fakt, że czytnik otworzy każdy format ebooka i zapewnia dodatkowe wsparcie dla formatu PDF. Osoby intensywnie podróżujące z pewnością docenią także baterię, która wytrzymuje tygodnie czytania.

InkBOOK Prime HD oferuje użytkownikom również bezpieczne doświetlenie ekranu, które jest skierowane bezpośrednio na tekst, a nie oczy czytającego, jak w przypadku smartfonów czy tabletów. Komfort czytania zapewnia możliwość regulowania natężenia i temperatury światła, dzięki czemu łatwo można dopasować jego jasność i barwę do osobistych preferencji. Urządzenie zostało także wyposażone w programowalne przyciski.

Nowy czytnik, podobnie jak pozostałe produkty Arta Tech, jest kompatybilny z aplikacjami na Androida, co istotne dla wszystkich ceniących sobie możliwość personalizacji urządzenia. Pozwala na korzystanie z szeregu aplikacji stanowiących praktyczne wsparcie dla czytelników, m.in. Wikipedii, Legimi, Dropbox, słowników czy Google Translate.

Więcej informacji: www.inkbook.pl.

Specyfikacja:

Mikołaj w tym roku czyta i rozdaje ebooki - MrGentleman.pl

Ekran: E Ink Carta, 6 cali, dotykowy
Rozdzielczość: 300 ppi (1404 x 1072 px)
Wymiary: 159 x 114 x 9 mm
Waga: 168 g
Pamięć wewnętrzna 8 GB, RAM: 512 MB
Bateria: 2000 mAh 3.7V Li-polymer
Procesor: Quad-core ARM Cortex – A9, max 1.6 GHz
Kolor obudowy: Czarny
Złącza: microUSB, microSD
Wi- Fi: Tak
Bluetooth: Tak
Doświetlenie ekranu:  Tak, regulowane natężenie i barwa
Wspierane formaty:  epub, pdf, mobi, txt, fb2, html, rtf
Dodatkowe funkcje: Zakładki, notatki, możliwość instalowania aplikacji możliwość zmiany wyglądu tekstu, przyciski.
Okres gwarancji: 24 miesiące

SZUKAJ W SERWISIE

najnowsze wpisy