Zaburzenia erekcji, czyli jak sobie poradzić z niską potencją?

Spis treści

jak sobie poradzić z niską potencją?

W dzisiejszych czasach ludzie dostarczają do swojego organizmu duże ilości przetworzonego jedzenia. Efektem tego jest borykanie się z chorobami związanymi z układem pokarmowym i krwionośnym. Trzeba brać pod uwagę, że sposób odżywiania odgrywa bardzo poważną rolę w jakości naszego życia seksualnego. Gdy zaniedbujemy ten aspekt, w przypadku panów zaczyna dochodzić do zaburzeń erekcji. Jest to dla męskiej populacji niesamowicie frustrujący problem. Jak sobie z tym radzić?

Jeśli sprawcą jest cholesterol to czeka Cię długa walka

Dużo mówi się o wpływie diety na dobre samopoczucie. Jest w tym prawda, ponieważ odkładanie się cholesterolu we krwi powoduje także problemy z potencją. Aby doszło do erekcji, męskie narządy zostają zaopatrzone w odpowiednią ilość krwi. W przypadku, gdy cholesterol zapycha ujścia naczyń krwionośnych, wówczas do męskich organów płciowych przedostaje się zbyt mała ilość krwi. Stąd problemy z erekcją. Warto jednak wiedzieć, że nie każdy rodzaj cholesterolu jest zły. Dlatego nie należy eliminować go całkowicie, ale zacząć spożywać produkty zawierające „dobry” cholesterol.

Na nasze kobiety cholesterol również może mieć zgubny wpływ

Cholesterol wpływa także negatywnie na kobiety. Za popęd płciowy kobiety odpowiedzialny jest estrogen. Ten hormon odpowiada także za ukształtowanie sylwetki czy owłosienie. Kobiety zauważają wzmożony popęd płciowy mniej więcej w połowie cyklu. Ma to swoje uzasadnienie w medycynie, ponieważ wówczas następuje duży przyrost estrogenu w organizmie, który jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy. Aby stężenie tego hormonu utrzymywało się na odpowiednim poziomie potrzebna jest odpowiednia ilość „dobrego” cholesterolu we krwi kobiety. Jeżeli więcej jest „złego” cholesterolu, wówczas może dojść do niedoboru estrogenu. Efektem jest zmniejszenie się popędu płciowego u kobiety. Wszystko niesie za sobą pewne skutki.

Na początek dieta, którą można uzupełnić lekami

Najlepiej zacząć od wyeliminowania przyczyny problemu. Zatem trzeba zacząć dbać o odpowiednią dietę a także odpowiednią dawkę sportu. Jednak jest to długa droga do sukcesu. Istnieją także sposoby na uzyskanie efektu dobrej potencji w szybszy sposób. Można udać się do lekarza po wypisanie recepty w celu poprawienia jakości potencji. Jednym z najpopularniejszych sposobów na polepszenie potencji u mężczyzn są leki takie jak: Kamagra. Oczywiście, należy z tego leku korzystać zaraz po wprowadzeniu nowych zasad odżywania. Nie można go traktować jako rozwiązanie naszych dolegliwości.

Kamagra to lekarstwo, które działa natychmiastowo, ale…

Zaletą leku Kamagra jest jego duża skuteczność przy bardzo przystępnej cenie. Pomaga on w odzyskaniu potencji i wiary w swoje możliwości seksualne. Warto jednak przed rozpoczęciem zażywania tabletek skonsultować to z lekarzem i koniecznie zapoznać się z treścią ulotki dla własnego bezpieczeństwa. Jednak tabletki same w sobie są bardzo bezpieczne. Producent pozwala na używanie ich przez długi czas, bez żadnego uzależnienia. Są one polecane nawet dla młodych mężczyzn, którzy teoretycznie nie powinni mieć problemów z erekcją. Jednak stresujący i niehigieniczny tryb życia, który często dotyczy młodych mężczyzn prowadzi także do zaburzeń na tle potencji. Dlatego lek ten jest jak najbardziej wskazany do zaburzeń z potencją także wśród młodych mężczyzn.

Niestety tak jak w przypadku większości leków, tak i w tym przypadku, lek Kamagra posiada skutki uboczne, które mogą wystąpić w postaci: lekkich bóli głowy, niestrawności, bólu mięśni pleców czy zaczerwienienia na twarzy.  Dlatego warto starać się o to, żeby jak najbardziej skrócić czas przyjmowania leku na rzecz aktywności fizycznej oraz zbilansowanej diety.

SZUKAJ W SERWISIE

najnowsze wpisy

Zdrowy tryb życia to dieta i ruch!

Zdrowy tryb życia stanowi klucz do dobrego samopoczucia. Zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna są niezbędne, aby do późnego wieku być