seks Gra wstępna

O ile dla Ciebie gra wstępna pewnie jest (nie)zbędną przystawką dla dania głównego, dla Twojej kobiety jest decydująca w kontekście przyjemności z doznań seksualnych. Mówi się, że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus i ta teoria niewiele mija się z prawdą. Zarówno fizjologia organizmu, jak i psychika u kobiet i mężczyzn diametralnie różnią się od siebie, dlatego w sprawach łóżkowych nie powinieneś być egoistą.

Seks jest nieodłącznym elementem wspólnego życia, dlatego nie możesz lekceważyć prawdziwych potrzeb swojej partnerki. Nieudane życie seksualne może negatywnie oddziaływać niemal na każdą sferę życia codziennego, dlatego jeśli czujesz, że możesz spisać się o niebo lepiej, po prostu przejdź do działania.

Nie od wczoraj wiadomo, że gra wstępna ma o wiele większe znaczenie dla kobiet aniżeli dla facetów. Każdy mężczyzna posiada inny charakter, inne potrzeby, jednak jedno pozostaje niezmienne – pragnienie bycia samcem alfa. Może nie jesteś do końca tego świadomy, ale natura faceta już tak działa, że chcesz być najlepszy w tym co robisz. Dlatego jeśli jeszcze nie wiesz, dlaczego gra wstępna jest niesamowicie istotna dla Twojej kobiety – ten artykuł pomoże Ci w zaspokojeniu potrzeb Twojej partnerki.

pomysły na grę wstępną

Gra wstępna – biologia winna całego zamieszania

Ktoś może powiedzieć, że gra wstępna to jedynie wymysł kobiet, które pragną dłuższej bliskości i intymności. Może po części tak to wygląda, jednak kobieta przygotowuje się do stosunku w nieco inny sposób niż Ty i reszta męskiej części populacji. Podczas gdy Ty nie musisz budować w sobie pożądania i w zasadzie z miejsca jesteś gotowy do działania, kobiety biologii nie oszukają. Aby kobieta mogła czerpać największą satysfakcję z seksu, poziom podniecenia musi sięgnąć odpowiedniego poziomu. I to Twoja w tym głowa, żeby spełnić swój samczy obowiązek.

Warunkiem koniecznym, dzięki któremu Twoja partnerka będzie mogła cieszyć się z rozkoszy jest odpowiednie ukrwienie miejsc intymnych. Dzięki pieszczotom takim jak przytulanie, głaskanie, pieszczenie najbardziej wrażliwych obszarów czy wreszcie pocałunki, krew w organizmie kobiety zaczyna krążyć szybciej, a i jej miejsca intymne powoli przygotowują się do stosunku.

Gra wstępna – psychika odgrywa ważną rolę

Kobiety różnią się od nas nie tylko budową fizjologiczną, ale również wrażliwością i odpornością psychiczną. Mężczyźni są o wiele mniej podatni na czynniki stresowe i szybciej przełykamy gorycz porażki. Płeć piękna natomiast ma tendencję do roztrząsania spraw, na które nie ma już wpływu. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że kładąc się wspólnie do łóżka myślisz jedynie o jednym, natomiast Twoja partnerka ma w głowie tysiące innych spraw, które spędzają jej sen z powiek.

Dlatego tak ważne jest, by podczas gry wstępnej poczuła się kochana, seksowna, doceniona. Im więcej bliskości tym większe prawdopodobieństwo, że skutecznie przywrócisz tok jej myślenia, który zapewni Wam obojgu wspaniały i pełen mocnych doznań seks.

Gra wstępna zaczyna się wcześniej niż myślisz

Gra wstępna wcale nie musi zaczynać się dopiero po przekroczeniu progu sypialni – pewne gesty i znaki w trakcie codziennych, rutynowych czynności mogą stać się zapalnikiem do namiętnego seksu. „Przypadkowe” dotknięcie okolic intymnych przy zmywaniu naczyń, lubieżne spojrzenie podczas wspólnego oglądania filmu, zapalenie zapachowych świec w mieszkaniu czy też przyrządzenie romantycznej kolacji tylko dla Was dwojga – niby niepozorne gesty, które mogą skutecznie przyczynić się do pobudzenia Twojej kobiety bez większego wysiłku.

Dodaj komentarz