Galerianka, utrzymanka, czy... Sugar Babe?

Wiesz, kim jest Sugar Babe? Podobnie jak little girl, Sugar Babe potrzebuje opieki, ale… finansowej. Na temat Sugar Datingu po raz pierwszy usłyszałem od mojej znajomej. Jako studentka miała dużo nauki, mało czasu, a jeszcze mniej pieniędzy. Zadzwoniła do mnie pewnego wieczoru i powiedziała mi, że znalazła rozwiązanie dla swoich problemów. Trafiła wtedy na pierwszą, polską stronę internetową zajmującą się Sugar Datingiem. Wytłumaczyła mi, że chciałaby być Sugar Baby, czyli dziewczyną, która umawia się z Sugar Daddy (bogatym, starszym mężczyzną), w zamian za pomoc finansową. Oczywiście, to brzmi tylko tak prosto…

Transakcja Arbuz Sugar Baby z Sugar Daddy: Więcej niż tylko towar

Na początku byłem zmieszany, ponieważ utożsamiałem ten rodzaj randkowania ze zwykłą prostytucją. Znajoma jednak szła w zaparte, twierdząc, że nie musi z nikim sypiać. Według niej, to ona ustala reguły, a wielu mężczyzn było gotowych zapłacić za rozmowę z nią i pokazanie się publicznie z, o wiele młodszą i piękną, dziewczyną. Bardzo zaciekawił mnie ten temat, chociaż uważałem, że taki rodzaj relacji może być niezdrowy, a tym bardziej niebezpieczny. Okazało się również, że Sugar Baby musi przeanalizować wiele czynników przy rozliczaniu się ze swoim Słodkim Tatusiem.

Sugar Daddy

Sugar Daddy: Doświadczony, bogaty i jak arbuz – Pełen słodyczy

Zacząłem szukać informacji na ten temat w internecie, chociaż na polskich stronach niewiele o tym było. Trafiłem na fora internetowe, gdzie zacząłem pisać z Klaudią. Opowiedziała mi, że zaczęła się zajmować Sugar Datingiem, bo od zawsze podobali jej się starsi mężczyźni. Teraz mija siedem lat odkąd jest w tym „biznesie”. Na początku miała kilku partnerów, którzy opłacali jej mieszkanie, dawali drogie prezenty, czy zabierali na luksusowe wakacje. Jednak każdy chciał ją mieć na wyłączność. Na dłużej związała się z Tomkiem, który… miał żonę. Był to najtrudniejszy związek Klaudii, która wiedziała, że nie jest tą jedyną dla Tomka. Na dodatek zakochała się w nim. Po trudnym rozstaniu zdecydowała, że nie chce umawiać się z nikim, kto ma partnerkę (nawet, jeśli tan partnerka o niej wie).

https://www.facebook.com/natematpl/posts/1572172532810996

Miłość czy odmiana życia na wysokim poziomie dla Sugar Baby?

Teraz od dwóch lat jest w stałym związku z dwukrotnie starszym Adamem i marzy o wyjściu za mąż za niego. Mieszkają razem, poznali już swoich rodziców i rozbudowują swój związek. Klaudia mówi, że wiele ludzi nie rozumie ich relacji, a rodzice w ogóle go nie zaakceptowali. Straciła wielu przyjaciół przez Sugar Dating, jednak twierdzi, że się tym nie przejmuje. Ma pieniądze, ma miłość, może sobie pozwolić na dużo więcej, niż większość jej rówieśniczek. Uważa, że zostali przy niej tylko wartościowi ludzie. Jej radą dla każdej początkującej w Sugar Datingu dziewczyny  jest, by od początku wyznaczać granice, oraz by dobierać partnerów ostrożnie.

Sugar Babe nie próbuje naciągać mężczyzn na drogie prezenty i życie w luksusie. Jest to piękna, młoda, pewna siebie kobieta ceniąca sobie towarzystwo dojrzałego i doświadczonego mężczyzny, który troszczy się o to by żyła na poziomie na który zasługuje.

istnieją też związki w których dochodzi do odwrócenia ról, kiedy to kobieta pełni rolę mentora / sponsora (Sugar Mama) troszcząc się o swojego partnera / chłopca (Sugar Boy).

Sugar Daddy i Arbuz Sugar Baby: Bogactwo spotyka piękno

Z ciekawości sam założyłem konto na Sugar portalu randkowym. Są cztery typy kont, darmowe dla Sugar Babe i Sugar Boya, którzy szukają „opiekuna”, oraz płatne dla Sugar Daddy i Sugar Mommy, którzy szukają kogoś, kim mogą się zaopiekować. Żeby być aktywnym na stronie, trzeba dodać zdjęcie, gdzie widać całą twarz – każde po kolei jest sprawdzane przez moderatorów. Wybieramy swoje preferencje względem partnera oraz kosztów, jakie musiałby ponosić. W zagranicznych portalach te opcje są znacznie rozwinięte tak, że możemy wybrać, dosłownie każdą, cechę. W ten sposób możemy umawiać się ze swoim ideałem.

Sugar Dating na YouTube: Jak Sugar Babies i Daddy żyją na wysokim poziomie?

Na Youtube jest wiele osób, które głośno mówią o Sugar Datingu. Youtuberzy uwielbiają łatwe życie i to, jak wszystko z łatwością im przychodzi. Nic dziwnego, że nazywają to znajomością, przyjaźnią, randkami, Sugar Datingiem. Najbardziej odważni, którzy nie wstydzą się sposobu w jaki żyją, pozwalają sobie na radzenie innym osobom, które myślą o naśladowaniu ich. Podobno bardzo ważną zasadą jest, by nie zgadzać się brać pieniądze za pojedyncze randki! Sugar Babes namawiają, by budować prawdziwe relacje oraz nie uzależniać się od jednej osoby. Youtuberzy pokazują zdjęcia z zagranicznych wycieczek apartamenty, w których mieszkają oraz rzeczy które dostali w prezencie, a na które normalną osobę nie byłoby stać. Patrząc na to wszytko rodzi sie pytanie – czy warto? Czy warto nawiązać znajomość opartą na pieniądzach?

Dylematy Sugar Baby: Miesięczna wypłata czy kupowanie czasu po randce?

Dylematy Sugar Babies - wypłata miesięczna, czy rozliczenie po randce

Istnieje wiele form płatności dla Sugar Babies, ale szczególnie popularnymi metodami są pieniądze otrzymywane za randkę lub stała, czyli tygodniowa bądź miesięczna forma wypłaty. Choć jedyną różnicą między nimi może wydawać się częstotliwość otrzymywania pieniędzy, Sugar Babies muszą z rozwagą decydować o rozliczaniu się ze swoim tatusiem. Jakie czynniki muszą uwzględnić?

Plusy i minusy rozliczeń z Sugar Daddy po każdej randce: Odmiana w sugar dating

Pieniądze za randkę mogą otrzymywać za każdym razem, gdy wychodzą z Sugar Daddy na randkę. Umawiają wtedy się na wysokość „wypłaty” (na przykład na kwotę 500 zł za randkę), i ustalają częstotliwość randek. Największą zaletą tego typu zapłaty dla Sugar Baby jest to, że pieniądze otrzymuje od razu po zakończeniu randki. Tak zorganizowana płatność jest dobra, gdy Sugar Baby dopiero poznaje się ze swoim Słodkim Tatusiem i nie jest pewna, czy przypadnie jej on do gustu. To rozwiązanie jest bardzo korzystne dla pań, które chcą obrabiać więcej niż jednego Tatusia. Jeżeli Sugar Daddy będzie płacił za każde spotkanie, najprawdopodobniej nie będzie zapraszał co noc lub co drugą noc. Niestety, takie wypłaty mogą zostać uznane za zbyt niskie, a wiadomo, że kobieta musi się cenić. Jednak nie wszystko stracone. Sugar Baby zawsze może roztoczyć swój urok i poprosić o podwyżkę.

A jakie są minusy otrzymywania pieniędzy bezpośrednio po randce? Otóż Sugar Daddy może również nagle przestać się odzywać, więc budżet będzie niepewny. Ten sposób jest równy z większym ryzykiem i zazwyczaj nie jest nastawiony na relacje długoterminowe. By oświadczyć swojemu Tatusiowi, że jego Sugar Baby go zaakceptowała i jest gotowa na przejście w długoterminową więź może zaproponować mu stałą wypłatę jej należności.

Sugar Babies zrobią wszytsko dla swojego Sugar Daddy

Długoterminowe relacje Sugar Babies: Stałe wypłaty i stabilność

Stała wypłata, to z góry otrzymana suma którą otrzymuje się raz na tydzień lub miesiąc. Gwarantuje ona stabilność, a wyliczanie wydatków jest o wiele łatwiejsze. Większość Sugar Daddies, którzy oferują dwutygodniową lub miesięczną wypłatę, nie szukają relacji krótkoterminowych – zazwyczaj planują pozostać ze swoją Sugar Baby przez jakiś czas. Dzięki temu, chętniej inwestuje w swoją zabaweczkę. Sugar Babies mogą być pewne, że w takiej relacji wpada również wiele bonusów. Spontaniczny wyjazd na wakacje bądź nowa torebka będą częstą premią. Niestety, są również minusy takiego rozwiązania! Sugar Daddy płaci za cały okres znajomości, dlatego może wymagać stałej uwagi. Na porządku dziennym mogą być telefony od Tatusia codziennie rano bądź duża ilość wiadomości tekstowych w ciągu dnia. Trudniej jest też dogadać się o podwyżkę, a jeszcze trudniejsza jest próba umawiania się z więcej niż jednym mężczyzną – może okazać się to wyczerpujące!

Kupowanie uczucia w świecie sugar dating: Czy może być prawdziwe?

Na pewno to nie jest sposób na życie dla wszystkich. Wiele osób decyduje się na to, by móc rozwinąć swoje możliwości oraz siebie, po najmniejszej linii oporu, wykorzystując urodę. Jest to sposób na łatwe i przyjemne skończenie studiów, szybkie rozwinięcie firmy, czy zdobycie ciekawych doświadczeń z podróży, dzięki drugiej osobie. Uczucia mogą pojawić się dodatkowo, mimo, że nie wszyscy ich oczekują. A czy Ty, mając grube pieniądze w banku, kupowałbyś sobie przyjaźń, czy też miłość młodej, pięknej dziewczyny? Przeszukiwałbyś internet po to, by odnaleźć swoją Sugar Babe?

29 / 100

4 thoughts on “Słodki świat sugardatingu: Arbuz sugar baby i sugar daddy”

Dodaj komentarz