6 sposobów na zwiększenie atrakcyjności u kobiet

Spis treści

Kto z mężczyzn nie chciałby być pożądany? Dzisiejszy świat mieni się tylko uwielbieniem dla kobiet i być może słusznie, bo praktycznie każda kobieta dba o siebie, czego nie można powiedzieć o mężczyznach. Zadbany mężczyzna to skarb, który nie przejdzie obok bez zalotnego spojrzenia kobiety. Dzięki lekturze poniższego artykułu dowiesz się, jak być atrakcyjnym na zewnątrz, ale co też ważne, wewnętrznie, bo to jest dla kobiet istotniejszy aspekt.

Zadbaj o siebie zewnętrznie!

Oczywiście, piękno wewnętrzne jest czymś, co kobieta docenia bardziej niż nasza zewnętrzność czym się różnimy od kobiet, ale nie oznacza to tego, że masz nie dbać o siebie. Kobieta widząc Cię pierwszy raz, albo gdy do niej podchodzisz nie wie jaki jesteś w środku i poprzez to JAK mówisz zwiększasz bądź zmniejszasz swoje szanse w jej oczach.

Po pierwsze, zadbaj o dobry wygląd. a szczególnie o swoją sylwetkę. Nie mówimy o tym, żebyś spędzał godziny na siłowni katując się, ale staraj się ruszać nie zwiększając zbytnio masy swojego ciała doprowadzając się do nieszczęścia. Możesz się łudzić hasłami „musi mnie zaakceptować takiego jakim jestem” ale odwróć sytuację i to czy chciałbyś spotykać się z dziewczyną, która tak myśli i nie dba o siebie? Zapewne nie, więc pamiętaj o tym aspekcie fizyczności. Ponadto zadbaj o swoje włosy i tutaj również nie mamy na myśli chodzenia do najdroższego fryzjera, bo taką zaczeskę czy inną elegancką fryzurę również zrobi Ci fryzjerka w osiedlowym salonie fryzjerskim, ale o to, żebyś wyglądał porządnie, bo starannie ułożone męskie włosy, to bardzo ważna cecha postrzegania mężczyzn przez kobiety.

Broda również jest aspektem, o którym nie możesz zapomnieć. Zadbaj o to, żeby była odpowiednio przycięta. Jeżeli nie potrafisz tego robić sam, to zachęcamy do odwiedzenia barbera, których jest coraz większa liczba w Polsce. Wydanie 70 – 80 zł za skrócenie brody i włosów to naprawdę nie jest wiele, a to przyjemność, która doda Ci pewności siebie, jak i nie przejdzie bez echa w oczach kobiet.

Jeżeli chcesz się czuć pewnie, to zadbaj o swoje uzębienie. Jasne, czasem nie jest to najtańsza sprawa, gdy mamy z tym problem, ale warto odkładać „parę złotych” na ten cel, by czuć się odpowiednio. Uśmiech jest bardzo ważną cechą, na który kobiety zwracają uwagę. Aparat na zęby, bądź regularne wizyty i korzystanie z dobrych jakościowo past do zębów pomoże Ci zbudować zewnętrzne zainteresowanie kobiety.

Twoja garderoba to Twoja wizytówka!

Jeżeli chcesz być mężczyzną, który potrafi się ubrać, to zadbaj o stan ubrań w swojej szafie. Miej dopasowane ubrania do siebie, staraj się kupować dużą liczbę ubrań w wersji slim, które będą podkreślać Twoją sylwetkę, jak i są milsze dla kobiecego oka. Zadbaj o to, żeby w Twojej szafie zawitało kilka/kilkanaście koszul na różne okazje, jak i pamiętaj o kilku marynarkach. Nie bój się ubierać klasycznie, a jednocześnie modnie.

Przechadzając się przez ulice widzimy masę mężczyzn w jeansach, które absolutnie nie pasują do niczego. Ty taki być nie musisz! Jeżeli w Twoich szafach dominują stare koszulki i inne stare ubrania, to zwolnij miejsce na nowe. Nie namawiamy do wielkich zakupów, bo w dzisiejszych czasach gdzie w sieciówkach możemy na promocjach wyhaczyć t-shirty za 20 zł, koszule za niewiele więcej, jak również spodnie nie są to tak wielkie wydatki jak nam się wydaje. Również sklepy internetowe są miejscem, w którym znajdziesz eleganckie koszule za 30,40 zł i nie musisz wydawać paręset złotych na to, żebyś był lepiej postrzegany. Drożej nie znaczy lepiej!

W momencie gdy nie wiesz, co będzie na Ciebie pasować, to zabierz ze sobą koleżankę na zakupy, która Ci doradzi, a jako kobieta w temacie ubrań po prostu powie Ci prawdę (po co ma kłamać?) i jak coś się jej spodoba, to dostrzeżesz to na jej twarzy. Dobrym rozwiązaniem jest pokazywanie zdjęć koleżankom ubrań ze sklepów internetowych i pytanie się ich o opinię. To aspekt, którego nie możesz nie wykorzystać!

Zadbaj o odpowiednie maniery, sposób postawy ciała, jak i mowę!

O ile wcześniejsze rzeczy odnosiły się do aspektów zewnętrznych, tak ten dotyczy naszej wewnętrzności. Nie każda kobieta musi być Twoja i nawet nie będzie, ale opinia kobiet jest bardzo ważna. Zaufaj, że jeżeli będziesz się zachowywać nienagannie względem nich i będziesz zachowywać minimum przyzwoitości, jak odpowiednie wyrażanie się przy nich czy nawet dbanie o takie proste gesty jak przepuszczanie ich w drzwiach czy pomoc w przeniesieniu cięższych rzeczy, to taka opinia nie pozostanie bez echa.

Poza tym to co mówisz ważne, ale ważniejsze jest często JAK mówisz i wypowiadasz swoje opinie. Staraj się mówić powoli, wyraźnie, z wyraźnie wyprostowaną sylwetką. Nie garb się i nie pochylaj, bo taką postawą nie wzbudzasz zaufania u kogokolwiek.

Nie staraj się dopasowywać do opinii innych, staraj się własne osądy przedstawiać w sposób logiczny jednocześnie nie przerywając swojemu adwersarzowi. Bądź sobą w swoich przekonaniach, nie warto się dopasowywać do reszty, bo nie wzbudzisz tym zainteresowania, jak i nie będziesz zgodny z własnym sumieniem.

Jeżeli masz problemy z odpowiednią mową i gestykulacją, to staraj się podpatrywać lepszych od siebie, jak aktorów czy innych profesjonalistów podczas wystąpień publicznych. Również internet będzie Twoim sprzymierzeńcem, bo znajdziesz w nim mnóstwo filmów instruktażowych dotyczących publicznego wypowiadania własnego zdania. Trenuj przed lustrem różne wystąpienia i zobaczysz, ze przyniesie to efekty. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest pójście na spotkania Toastmasters, czyli klubu mówców dzięki którym przełamiesz swoje lęki. Nie będziesz przez nikogo oceniany, a w dodatku wejdziesz do nowego środowiska, więc masz szansę na poznanie nowych ludzi, a przede wszystkim na zwiększenie atrakcyjności u kobiet.

Miej swoje zainteresowania i je pielęgnuj

Każdy człowiek powinien mieć swoje hobby, które pielęgnuje. Nie dość, że odciąga nas od codziennych trosk, to poszerza naszą wiedzę o świecie, jak i daje nam poczucie radości, a w przypadku sportu zmęczenia i dbania o sylwetkę. Nie bez powodu wspominaliśmy wcześniej o odpowiednim przedstawianiu swoich racji, bo również umiejętność opowiadania o swoich pasjach jest nie do przecenienia. Warto umieć odpowiadać na pytania typu „Jak to się zaczęło, że polubiłeś to? czy też „Po co Ci to?”. Jeżeli grasz na jakimś instrumencie i na pytanie kobiety „Dlaczego na tym grasz?” odpowiedz z nutką ironii i sarkazmu „Bo chcę być nowym Chopinem”. To sprawi, że na jej ustach pojawi się uśmiech i zarazem pokażesz dystans do siebie.

Nie porzucaj ich nawet, gdy będziesz za nie wyśmiewany. Świat zna wiele przykładów takich jak Tom Cruise, który był wyśmiewany z powodu swojego niskiego wzrostu, a został wielką gwiazdą kina czy Rihanna, która była w szkole lżona za to, że była „zbyt biała”. Nie wolno się załamywać! Miej swojego „konika”, który może być dla innych niezrozumiały, ale będzie „Twój”, a w przyszłości może być Ci pomocny, gdy poznasz dziewczynę i będziesz mógł jej opowiedzieć o tym w sposób po którym opadnie jej szczęka.

Nie bądź jak inni, nie szukaj kobiety na siłę

Dużym błędem jest nadmierna chęć poszukiwania dziewczyny, w efekcie czego traci się naturalność i zapomina się często o tym kim się jest, jak i to, co się lubi. To, że świat jest nieustanną gonitwą, to fakt, ale Twoim celem jest stworzenie TRWAŁEGO związku, a nie takiego wykreowanego na potrzeby szpanu czy zaimponowania kolegom. Dla facetów kobieta często jest wizytówką przy której dobrze się pokazać, jednak zatrzymanie takiej kobiety własną osobowością jest trudniejsze. Zawsze bądź sobą, nie odmawiaj okazji do wyjścia z kolegami i koleżankami, ale bądź naturalny.

Wychodź do ludzi!

Jeżeli jesteś uczniem czy studentem, to masz bardzo wiele szans na wspólne wyjścia gdzie jest sporo kobiet, a spośród nich, któraś może wpadnie Ci w oko, albo przerodzi się to w dobrą relację, która zostanie na lata. Nie odmawiaj zaproszeń czy to od swoich kolegów, czy koleżanek. Pamiętaj, że oni też mogą mieć swoich znajomych, których warto poznać. Dawaj sobie szansę!

Imprezy firmowe w pracy są również dobrym sprawdzianem na przetestowanie swoich umiejętności rozmowy z kobietami. Nie unikaj ich! Problemem może być to, że często są to toksyczne środowiska, gdzie praktycznie nic nie pozostanie między wami i zawsze trafi się ktoś, kto będzie chciał wiedzieć o was więcej, ale nie łam się tym i działaj!

Jak widzicie, droga do tego, by być postrzeganym jako atrakcyjny mężczyzna nie jest zbyt kręta. W teorii są to praktyczne porady, jednak one często wymagają przełamania się, co jest znacznie trudniejsze niż wydanie 20 zł na koszulkę, ale zaufaj, że z czasem docenisz nasze porady i zobaczysz, że one po prostu DZIAŁAJĄ.

16 / 100

SZUKAJ W SERWISIE

najnowsze wpisy