Cinema City VIP

Ekskluzywne fotele, smaczne potrawy, a do tego świetny seans – to bez wątpienia najlepsza regeneracja po ciężkim dniu oraz idealny pomysł na spotkania towarzyskie, czy reset po ciężkim treningu! Cinema City zaprasza wszystkich miłośników dobrego kina w luksusowych warunkach na wizytę w strefie VIP. To nie tylko gwarancja najwyższej jakości relaksu, ale i dużej dawki rozrywki!

Cinema City VIP to rozrywka w vipowskim klimacie!

Filmowy wieczór w Cinema City to świetny pomysł na spędzenie czasu w przerwie pomiędzy emocjonującymi rozgrywkami. Wspólny wypad jednoczy grupę, pozwala nawiązać bliższe relacje i rozluźnić napiętą, pełną rywalizacji atmosferę. Idealnym rozwiązaniem dla zmęczonych zawodników jest wizyta w wyjątkowej Strefie VIP! Klimatyczne lobby, skórzane, elektrycznie regulowane fotele, które można rozłożyć do pozycji leżącej, swoboda i przestrzeń – czyli klasa na najwyższym poziomie! Zarówno zimne, jak i gorące dania przygotowane na miejscu przez profesjonalnych szefów kuchni, sałatki, przekąski i smakowite desery – wszystko do dyspozycji widzów jest już na pół godziny przed wybranym filmowym seansem. A typowe, uwielbiane przez każdego kinomana menu z przekąskami, takimi jak nachosy czy popcorn, dostępne są dla gości strefy bez żadnego limitu.

Usiądź wygodnie, obejrzyj najnowszy film i… smacznie zjedz!

Niezwykle komfortowe warunki przyciągnęły już niejedną drużynę sportową! Cinema City miało okazję gościć, m.in. piłkarzy z Polonii Wrocław oraz koszykarzy ze Śląsk Wrocław. Zrelaksowani z wielką radością wspominają udany wieczór w ekskluzywnej strefie, podczas którego mogli wspólnie spędzić czas, poznać się od zupełnie innej, niezawodowej strony i pogłębić relacje, co z pewnością przełoży się pozytywnie na wyniki sportowe i wspólną rywalizację.

Strefa VIP w Cinema City to zdecydowanie idealne miejsce, nie tylko na grupowe spotkanie sportowych drużyn, ale również na specjalne okazje. Wyjątkowa atmosfera, otwarty bar oraz smakowite menu oferujące szeroką paletę smaków świata, co dostarczy niezapomnianych przeżyć podczas romantycznej randki, zabawy urodzinowej, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego, a nawet służbowego spotkania.

Idealny pomysł na prezent dla każdego? Cinema City VIP

Wizyta w kinowej Strefie VIP w Cinema City może być także znakomitym pomysłem na prezent. Cinema City oferuje eleganckie karty podarunkowe VIP, które obejmują dwa bilety na dowolny seans w formacie 2D w wyjątkowych salach. Serdecznie zapraszamy!

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki. Cineworld obejmuje 10 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię, Słowację oraz Stany Zjednoczone. Łącznie spółka prowadzi 790 kin z dostępnymi ponad 9,5 tys. salami kinowymi. W Polsce posiada 34 kina. Jako lider innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, Cinema City wprowadziło do Polski najnowsze rozwiązania udostępniając widzom 6 kin IMAX®, 6 sal 4DX® oraz 4 sale z nagłośnieniem Dolby Atmos®. Te przełomowe technologie pozwalają na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament – Cinema City Unlimited – który umożliwia nieograniczony dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także sprzedaż reklam w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin.

Więcej informacji na cinema-city.pl