portfel dla mężczyzny

Pokaż mi swój portfel, a powiem Ci kim jesteś. Ten z pozoru błahy gadżet, tudzież element wyposażenia garderoby potrafi powiedzieć o facecie naprawdę dużo. Zanim więc wybierzesz tzw. pierwszy lepszy, zastanów się dwa razy, czy to dobra decyzja. Postaw lepiej na przemyślaną i dopasuj go do swojego stylu. Sprawdź na co powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze idealnego „piterka”. 

Portfel idealny, a optymalizacja miejsca

Im mamy więcej przegródek w portfelu, tym więcej rzeczy próbujemy do niego włożyć. Kończy się to najczęściej nadmiernym wypchaniem go, co wygląda nieelegancko. Rachunki w portfelu się zniszczą, lepiej je z niego wyjąć. Wizytówki warto nosić w wizytowniku, wówczas pokazujemy klasę i szacunek. Karty rabatowe są zbędne, jeśli wybieramy się do sklepu, wkładamy odpowiednią do portfela. Myślę, że łuski karpi już dawno poszły w zapomnienie, a przynajmniej powinny. Zdjęcia żony, dzieci, babci, dziadka również są zbędne, nikogo to nie interesuje a osoby zainteresowane mogą je zobaczyć na telefonie, w dobie smarfonów myślę, że nie będzie to problem.

Ile przegródek potrzebujemy w portfelu?

meski portfel

Z całą pewnością jedną na dowód osobisty. Prawo jazdy możemy trzymać z dowodem rejestracyjnym, a jeżeli koniecznie chcemy je mieć w portfelu, można je wsunąć nawet z dowodem osobistym. Jeśli chodzi o karty płatnicze, wkładamy te najważniejsze, choć większość i tak posiada tylko jedną kartę. Tak więc lepiej zracjonalizować sobie, które przedmioty w portfelu są konieczne na co dzień, które są zbędne i należy je wyciągnąć, a które możemy wkładać do portfela sporadycznie, jak wiemy, że się nam przydadzą. Miejsce na bilon powinniśmy mieć, choć jeżeli dalibyśmy radę się bez tego obyć, byłoby świetnie, może zmieścili byśmy się w tzw. cardholder. Choć portfel bez miejsca na bilon będzie lepiej wyglądał w kieszeni, bo będzie chudszy i nie będzie wypychał kieszeni, jest to mało praktyczne rozwiązanie, bo gdziekolwiek wychodzimy przydają się jednak drobne, czy to w restauracji jak przychodzi zapłacić napiwek czy na parkingu.

Jaki portfel wybrać?

portfel dla mezczyzny

Odpowiedź jest prosta, jak najmniejszy. Świetnym rozwiązaniem będą cardholdery, portfele typu bifold, wizytowniki. Najlepiej jak zmieścimy się ze wszystkim w jednym portfelu. Gdy zakładamy spodnie jeansowe, portfel możemy nosić w tylnej lub w przedniej kieszeni, wówczas na pewno nam nie wyleci ani nikt nam go nie ukradnie. Jeśli mamy na sobie marynarkę albo garnitur, portfel zawsze wkładamy w wewnętrzną część marynarki, nigdy w spodnie. Z tych powodów lepiej gdyby portfel był odchudzony, wówczas nie będzie wypychał nam kieszeni, a my będziemy wyglądać świetnie.

Ultra cienki portfel męski – hit, czy kit?

Jak wybrać ultra cienki portfel męski? Kiedy takie rozwiązanie jest wygodne i sensowne? Jakie są jego największe wady i zalety? Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia wszystkich informacji, dzięki którym zakupy będą o wiele prostsze. Zawsze jednak wybieraj produkty od renomowanych producentów. Nie oznacza to, że musisz kupować markowy asortyment od projektantów, lecz warto postawić na firmy, które charakteryzują się dobrymi opiniami użytkowników i są w stanie zagwarantować wytrzymałość. Dzięki temu zyskasz pewność, że wybrany przez Ciebie ultra cienki portfel męski przez długi czas będzie prezentować się w sposób okazały.

Ultra cienki portfel męski – interesujące konstrukcje

Portfel to jeden z podstawowych elementów wyposażenia, bez którego nie wyobrażamy sobie wyjścia z domu. Nic dziwnego, w końcu przechowujemy w nim nie tylko swoje pieniądze, ale również dokumenty i karty płatnicze, które udostępniają nam możliwość operacji zgodnych z kontem bankowym. Czy ultra cienki portfel męski jest równie tak funkcjonalny? Okazuje się, że nie do końca, ponieważ zazwyczaj mamy w nim niewielką kieszeń na banknoty i kilka kart. Czy to znaczy, że nie możemy operować większą sumą pieniędzy fizycznych i drobnymi? Otóż ultra cienki portfel męski ma na celu wycofanie środki, które zajmują miejsce na rzecz miniaturyzacji. Do środka możemy schować awaryjne 100 lub 200 złotych i najpotrzebniejsze dokumenty typu dowód osobisty i prawo jazdy.

Portfel dla eleganckiego mężczyzny - MrGentleman.pl

Kiedy i komu kupić ultra cienki portfel męski?

Tego typu prezent to świetny wybór dla osób, które uwielbiają gadżety, akcesoria i nowinki technologiczne. Jeśli nie znamy perfekcyjnie danej osoby i nie wiemy, jak często operuje ona gotówką w stosunku do kart płatniczych, lepiej nie ryzykować, gdyż może okazać się, że taki upominek jest zupełnie nietrafiony. Portfel to rzecz bardzo osobista, więc jest świetną propozycją na urodziny i wszystkie obchodzone święta. Musimy jednak być blisko z osobą obdarowywaną, gdyż w ten sposób nie tylko wybierzemy najlepszą konstrukcję, ale również wykończenie w pełni pasujące do stylu użytkownika.

Materiał portfela ma znaczenie

Najlepiej gdy portfel będzie ze skóry naturalnej. Omijamy wszelkiego rodzaju portfele sportowe lub te z poliestru. One nie są eleganckie.

Portfel raz na jakiś czas powinno się wymieniać, ponieważ jak wiadomo portfele jak każda inna rzecz również się zużywają, materiał się przeciera, nitki się odpruwają, więc jak widzimy, że portfel estetyką mocno odbiega od tego co było na początku, to znak, że trzeba wymienić portfel.

Jak widać, żeby być eleganckim mężczyzną, trzeba zadbać również o akcesoria. Elegancki schludny portfel to okazja by podnieść poziom swojego stylu.

One thought on “Portfel dla eleganckiego mężczyzny”

Dodaj komentarz