co bedzie modne jesien zima moda meska

Za oknami lato jeszcze panoszy się dość mocno, ale tylko patrzeć, jak na kartki kalendarza wskoczy jesień. Zestawienie, co będzie modne w modzie męskiej w sezonie jesień-zima 2019/2020 zrobiłem na podstawie pokazów mody m.in. prosto z Londynu, Paryża czy Mediolanu. Przygotujcie się na sporą dawkę zaskoczenia, niebanalnych połączeń i powrotów do przeszłości. Na pewno nie będzie nudno.

Moda męska jesień-zima 2019 – postaw na dżinsowe garnitury

meska moda 2019 2020
gq-magazine.co.uk

Projektanci lansują już nie tylko obszerne dżinsowe kurtki w stylu Bobby Abbley, ale też dopasowane dżinsy w dużych rozmiarach i zgrabne małe kurtki dżinsowe w stylu lat sześćdziesiątych. Zwróćcie uwagę też na to, że dżins pojawia się w stylistyce garniturów. Nie ma ograniczeń dotyczących ich kolorów ani też krojów. To dobra wiadomość dla tych, którzy nie lubią zamykać się w sztywne ramy tego, co i jak powinno się nosić. Możecie poszaleć, jeśli tylko macie na to ochotę. Dowolność także w zestawieniu z nimi butów. Dobrze sprawdzą się zarówno trampki, jak i nieco bardziej eleganckie modele.

Moda męska jesień-zima 2019 – trencze ponadwymiarowe to jest to

trendy moda meska sezon jesien zima 2019
gq-magazine.co.uk

Trend trenczowy mocno rozkręcił się w poprzednim sezonie wraz z pojawieniem się ich w między innymi w kolekcji Riccardo Tisciego dla Burberry. Zwróćcie uwagę na to, że projektanci stawiają teraz na pełen eklektyzm. Łączą materiały, bawią się krojem, nie narzucają dominujących tonacji kolorystycznych. W sezonie jesień-zima 2019/2020 znalazło się miejsce zarówno dla przedstawicieli utrzymanej zawsze w trendach nieśmiertelnej klasyki, jak i skóry czy nawet modeli z neonowymi taśmami.

Jesień-zima 2019/2020 w modzie męskiej – długie puchowe kurtki

meska moda jesien zima 2019
gq-magazine.co.uk

Będzie nam panowie tej jesieni i zimy ciepło, jeśli pójdziemy za mocnym trendem długich puchowych kurtek. Te jak widać stają się bardziej unisex niż kiedykolwiek. Niby zarezerwowane dla strefy damskiej, a jednak, jak widać wkradają się do łask naszych szaf.

Męska moda na jesień-zimę 2019 – a może aksamit?

moda meska jesien zima 2019
gq-magazine.co.uk

Wariacji na temat aksamitu w tym sezonie jest naprawdę sporo. Pojawia się on zarówno w sekcji garnitury, jak i koszule czy krawaty. A może aksamitne garniturowe kurtki? Proszę bardzo! Płaszcz też się sprawdzi. Wybierajcie, macie co.

Trendy jesień-zima 2019/2020 – a co z kolorami?

kolory w modzie męskiej jesien zima 2019
ubmfashion.com

Z jednej strony kolory w modzie męskiej jesień-zima 2019/2020 nie zaskakują, a z drugiej zaś trzeba wykazać się do nich dużą dawką odwagi. Na fali utrzyma się niemal cała paleta kolorów ziemi, którą można łączyć zarówno w części, jak i w całej stylizacji. Jeśli więc od stóp do głów postawisz na przykład na brąz, wiedz, że światowy projektant uścisnąłby Ci dłoń.

Dla nieco odważniejszych przygotowano – neony! Tak, neony. Wracają szturmem na wybiegi, tak jak w poprzednim sezonie. Ich kompanem staje się jednak dość mocno intensywny róż, który bardzo polubił się z pomarańczem i żółtymi tonacjami. Spokojnie, nie musisz się w niego stroić już od stóp do głów. Możesz też je zestawiać z ciemnymi kolorami, żeby uzyskać efekt kontrastu. Enjoy.

A może czerń? Proszę bardzo. W kolekcjach męskich na jesień i zimę 2019/2020 pojawiają się na przykład dobrze skrojone czarne garnitury i o dziwo nie wyglądają jakoś specjalnie ponuro.

One thought on “Moda męska jesień-zima 2019 r. Sprawdź, co przygotowali światowi projektanci”

Dodaj komentarz