Zegarki Festina - szwajcarska jakość, hiszpański design - MrGentleman.pl

Festina słynie jako najwyższa jakość dzięki szwajcarskiej precyzji, a także niezwykły design dzięki hiszpańskiemu rodowodowi. W sklepie znajdują się zarówno modele eleganckie, jak i sportowe. Zobacz całą ofertę i znajdź model idealny do Twojego stylu i potrzeb. Oto najlepsze wybrane czasomierze dla panów.

Firma istnieje od 1902 roku i świetnie zna najważniejsze zegarmistrzowskie tajemnice, aby nadal pozostawać w czołówce. Dbałość o każdy szczegół, precyzyjne wykonanie i oryginalne projekty to wyróżniki stylu tej marki. Szybko sprawiły, że zegarki Festina zdobyły sławę nie tylko w Szwajcarii, ale na całym świecie. Skąd zatem hiszpański temperament?

Otóż W latach 80. Markę kupiła firma Lotus z siedzibą w Barcelonie – to właśnie w stolicy produkowane są najdroższe modele. Połączenie szwajcarskiej jakości i tradycji z hiszpańskim zamiłowaniem do designu i detali okazało się fuzją idealną, gdyż Festina zyskała unikalny styl.

Zegarki Festina dla fanów sportu

Zegarki marki zwracają uwagę także sportową elegancją – Festina jest mocno związana ze sportem, m.in. z kolarstwem. Podczas wyścigu Tour de France to właśnie ona odmierza czas! Z kolei uprawiającym sporty wodne dedykowano linię Diver.

Zegarki Festina - szwajcarska jakość, hiszpański design - MrGentleman.pl

Wysoka jakość materiałów

Festina równie starannie dobiera materiały – m.in. stal, skórę, złoto oraz inne ozdoby. Są one podstawą do stworzenia eleganckiego zegarka, który będzie idealnie harmonizował z ubiorem i oddawał charakter swojego właściciela. Zegarki Festina to przecież wspaniałe wzornictwo – w sklepie można kupić model klasyczny, ale też oryginalne czasomierze. Poniżej prezentujemy kilka wybranych zegarków.

Festina Diver Automatic F20478/3 – dla fanów nurkowania

Zegarek dla fanów sportów wodnych, Festina Diver Automatic F20478/3, od razy przykuwa wzrok. Seria ta obejmuje wiele modeli, można zatem wybrać inną wersję kolorystyczną. Design każdego modelu zwraca jednak uwagę, ale trzeba zwrócić uwagę także na walory praktyczne czasomierza.

Zegarki Festina - szwajcarska jakość, hiszpański design - MrGentleman.pl

Uszczelnienie zegarka do klasy 10 bar, co umożliwia nie tylko pływanie, ale także nurkowanie. Na pierścieniu z kolei znajduje się zarówno skala minutowa, jak i nurkowa. Automatyczny mechanizm Miyota jest wyjątkowo odporny na uderzenia i wstrząsy, tarcza oraz wskazówki świecą w ciemności, a szkło szafirowe chroni tarczę – wszystkie te zalety czynią z niego idealny model dla aktywnego mężczyzny i profesjonalnego sportowca.

Eleganckie zegarki na co dzień i do pracy

W kolekcji zegarków Festina nie brakuje też modeli odpowiednich na spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia czy na co dzień do biura. Klasyczny design dopracowany w każdym szczególe charakteryzuje m.in. model Festina Swiss Made F20007/1, z kolei dla zwolenników smart casual odpowiednie będą Swiss Made F20005/2 oraz Swiss Made F20005/3.

Zegarki Festina - szwajcarska jakość, hiszpański design - MrGentleman.pl

Będą pasować do jeansów, koszuli i marynarki, można je nosić także po godzinach. Ich wzornictwo nawiązuje do pierwszych modeli Festiny. Wyjątkowym modelem biznesowym jest zaś m.in. zegarek Festina Automatic F16975/1 w stylu retro.

Zegarki Festina - szwajcarska jakość, hiszpański design - MrGentleman.pl

Elegancki zegarek wyposażono w japoński automatyczny mechanizm Miyota M82S5, które są wykorzystywane m.in. w modelach marki Citizen. Wyróżnia je dokładność, wytrzymałość i aż 21 kamieni łożyskowych. Uwagę zwraca też zdobiony cyferblat z oryginalnym wycięciem Open Heart, delikatnie przesunięty sekundnik oraz logo Festiny umieszczone na godzinie 12. Było ono charakterystyczne dla czasomierzy tej marki produkowanych w latach 40. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu!

One thought on “Zegarki Festina – szwajcarska jakość, hiszpański design”

Dodaj komentarz