Trzy sprawdzone pomysły na wieczór kawalerski

Spis treści

pomysły na wieczór kawalerski

Czy może być coś lepszego niż spotkanie w gronie sprawdzonych znajomych, którzy czują się ze sobą świetnie? Wieczór kawalerski to świetny pretekst to zorganizowania wydarzenia dla całej paczki, mającej problemy z regularnym spotykaniem się w komplecie. Trudno więc się dziwić, że ten zwyczaj cieszy się ogromną popularnością pod niemal każdą szerokością geograficzną. Poniżej podajemy trzy przykłady aktywności, które, być może, przypadną do gustu twojej grupie znajomych i sprawią, że to wydarzenie zapisze się pozytywnie w pamięci wszystkich uczestników.

Wieczór kawalerski – wyjdźcie w teren

Codzienna praca za biurkiem, a jeśli aktywności fizyczna, to tylko na siłowni? Takie realia dotyczą większości młodych ludzi. Jeśli nie straszna wam lekka zadyszka i popracowanie mięśniami, zaplanujcie wyprawę w góry, wspinaczkę, dłuższą wycieczkę rowerową  lub spływ kajakowy. Wieczór kawalerski może być świetną okazją do zorganizowania takiego dnia z daleka od cywilizacji. Możliwość spotkania się w pełnym gronie, odreagowania codziennego stresu, zdrowy wysiłek, zastrzyk endorfin i jednocześnie świetna zabawa – to brzmi jak przepis na udane spotkanie. Dzień pełen wrażeń możecie zakończyć w lokalnym pubie, przy piwie lub w wynajętym domku, z własnymi zapasami jedzenia i alkoholu.

wieczór kawalerski

Mężczyźni vs. mężczyźni

Wielu mężczyzn uwielbia konkurować. Warto wybrać dziedzinę, w której wszyscy dobrze się czujecie oraz, o której wiecie, że przyniesie wam dużo emocji. Popularnym rozwiązaniem jest paintball, ale wcale nie musicie korzystać z modnych rozrywek. Zdajcie się na to, co lubicie. Kręgle? Tenis? A może noc gier planszowych? Tutaj nie ma złych pomysłów, o ile to jest aktywność, która wszystkim sprawia przyjemność, i która wytworzy nastrój zdrowej, emocjonującej rywalizacji.

Skorzystajcie z rozrywki, która kojarzy się stricte z wieczorami kawalerskimi

Wszystkie wcześniejsze pomysły są strzałem w dziesiątkę, jeśli są to aktywności, które każdy z was lubi. Być może warto jednak zaplanować coś wyjątkowego i skorzystać z typowo kawalerskiej rozrywki? Takim rozwiązaniem jest np. udanie się do klubu ze striptizem. Ważne jednak, żeby taka wizyta była skonsultowana z partnerką pana młodego – w końcu, jako organizator wieczoru kawalerskiego, nie chcesz zafundować kawalerowi aktywności, która popsuje mu relacje z wybranką. Aktualnie wiele współczesnych par jest otwartych na taką rozrywkę przed ślubem. Młodzi traktują to bowiem jako świetną, niezobowiązującą zabawę i dotyczy to zarówno przyszłych panów młodych, jak i panien młodych. Jeśli właśnie z taką parą mamy do czynienia, warto swoje kroki skierować do prestiżowego miejsca na wysokim, europejskim poziomie. Dobrym przykładem jest warszawski klub New Orleans z całodobową restauracją.

Organizując wieczór kawalerski, starajcie się nie ulegać presji i nie wybierać tego, co modne lub tego „co wypada”, a co niekoniecznie wpisuje się w wasze preferencje. Najważniejszy jest komfort, dobrze spędzony czas i zbudowanie świetnych wspomnień. Te kwestie warto traktować priorytetowo przy ustalaniu rodzaju rozrywki i precyzowaniu dokładniejszego planu wieczoru kawalerskiego.

Wieczór kawalerski po angielsku to: bachelor party

 

Wieczór kawalerski po niemiecku to: Junggesellenabschied

 
 

SZUKAJ W SERWISIE

najnowsze wpisy