Świąteczne filmy na Netflix, które musisz obejrzeć! - MrGentleman.pl

To już ten moment, kiedy świąteczny nastrój zaczyna się udzielać. Jedną niemal z tradycji tego magicznego czasu, są filmowe wieczory o bożonarodzeniowej atmosferze. Oczywiście najpopularniejsza platforma filmów i seriali – Netflix, doskonale przygotowała się na ten czas i serwuje nam świąteczne kino, pełne wzruszeń i uśmiechów. Zatem co w grudniu obejrzeć na Netflix? O to ranking świątecznych filmów, które musisz obejrzeć!

1. Randki od święta!

Doskonała komedia nie tylko dla singli. To historia dwojga młodych, samotnych serc, których losy spotykają się w wyjątkowo nieudane Święta Bożego Narodzenia. Bohaterowie komedii postanawiają, że będą swoimi „partnerami od święta” przez następny rok. Tak rozpoczyna się ich pełna absurdalnych i zabawnych historii, romantyczna przygoda.

2. Prezenty z nieba.

Film ukazujący to, co najpiękniejsze w Świętach Bożego Narodzenia, czyli troskę o drugiego człowieka. W tym przypadku tym pięknym gestem było obdarowywanie prezentami mieszkańców biedniejszych wysp. Jednak, jak to w życiu bywa, nadszedł czas na zweryfikowanie, czy to finansowanie się opłaca. Tak rozpoczyna się romantyczna historia asystentki kongresmenki, która wysłana do bazy wojskowej, zakochuje się w dowódcy jednostki.

3. Christmas made to order.

W tym filmie zdecydowanie nie brakuje świątecznej atmosfery. Wszystko dzięki głównej bohaterce, utalentowanej, świątecznej dekoratorce! Zatrudniona przez młodego, zapracowanego architekta, przychodzi z odsieczą w przygotowaniu świąt i ugoszczeniu rodziny. W tym filmie unosi się nie tylko świąteczny, ale również romantyczny nastrój.

4. Upalne święta.

Ten film zdecydowanie rozgrzeje Was w grudniowy wieczór. Piękne afrykańskie krajobrazy, są doskonałym tłem historii kobiety, która wyrusza w podróż po rozstaniu z mężem. Na nowym kontynencie odnajduje nie tylko nowy cel życia, ale również miłość!

5. Świąteczny spadek.

To film pełny wzruszeń i pięknych momentów, zatem bardzo przyjemnie się go ogląda. To historia towarzyskiej i rozrywkowej Ellen, która by odziedziczyć firmę ojca, musi najpierw odwiedzić swoje rodzinne miasteczko, gdzie poznaje wartość ciężkiej pracy i pomocy innym.

Jak widać, Netflix zapewnia, filmową rozrywkę w świątecznym klimacie, naprawdę na wysokim poziomie. Warto dodać, że poza komediami świątecznymi, nie brakuje również filmów dla najmłodszych, a należy do nich min. Kronika świąteczna. W netflixowych propozycjach nie mogło zabraknąć klasyki spośród filmów świątecznych, chociażby takich, jak Święta Last Minute.

Dodaj komentarz