Świąteczne filmy na Netflix, które musisz obejrzeć! - MrGentleman.pl

To już ten moment, kiedy świąteczny nastrój zaczyna się udzielać. Jedną niemal z tradycji tego magicznego czasu, są filmowe wieczory o bożonarodzeniowej atmosferze. Oczywiście najpopularniejsza platforma filmów i seriali – Netflix, doskonale przygotowała się na ten czas i serwuje nam świąteczne kino, pełne wzruszeń i uśmiechów. Zatem co w grudniu obejrzeć na Netflix? O to ranking świątecznych filmów, które musisz obejrzeć!

film netflix - Randki od święta! / Holidate1. Randki od święta! / Holidate (2020)

Doskonała komedia nie tylko dla singli. To historia dwojga młodych, samotnych serc, których losy spotykają się w wyjątkowo nieudane Święta Bożego Narodzenia. Bohaterowie komedii postanawiają, że będą swoimi „partnerami od święta” przez następny rok. Tak rozpoczyna się ich pełna absurdalnych i zabawnych historii, romantyczna przygoda.

film netflix Prezenty z nieba / Operation Christmas Drop (2020)2. Prezenty z nieba / Operation Christmas Drop (2020)

Film ukazujący to, co najpiękniejsze w Świętach Bożego Narodzenia, czyli troskę o drugiego człowieka. W tym przypadku tym pięknym gestem było obdarowywanie prezentami mieszkańców biedniejszych wysp. Jednak, jak to w życiu bywa, nadszedł czas na zweryfikowanie, czy to finansowanie się opłaca. Tak rozpoczyna się romantyczna historia asystentki kongresmenki, która wysłana do bazy wojskowej, zakochuje się w dowódcy jednostki.

film netflix Święta na zamówienie / Christmas made to order (2018)3. Święta na zamówienie / Christmas made to order (2018)

W tym filmie zdecydowanie nie brakuje świątecznej atmosfery. Wszystko dzięki głównej bohaterce, utalentowanej, świątecznej dekoratorce! Zatrudniona przez młodego, zapracowanego architekta, przychodzi z odsieczą w przygotowaniu świąt i ugoszczeniu rodziny. W tym filmie unosi się nie tylko świąteczny, ale również romantyczny nastrój.

film netflix Upalne święta / Holiday in the Wild4. Upalne święta / Holiday in the Wild (2019)

Ten film zdecydowanie rozgrzeje Was w grudniowy wieczór. Piękne afrykańskie krajobrazy, są doskonałym tłem historii kobiety, która wyrusza w podróż po rozstaniu z mężem. Na nowym kontynencie odnajduje nie tylko nowy cel życia, ale również miłość!

film netflix Świąteczny spadek / Christmas Inheritance (2017)5. Świąteczny spadek / Christmas Inheritance (2017)

To film pełny wzruszeń i pięknych momentów, zatem bardzo przyjemnie się go ogląda. To historia towarzyskiej i rozrywkowej Ellen, która by odziedziczyć firmę ojca, musi najpierw odwiedzić swoje rodzinne miasteczko, gdzie poznaje wartość ciężkiej pracy i pomocy innym.

Jak widać, Netflix zapewnia, filmową rozrywkę w świątecznym klimacie, naprawdę na wysokim poziomie. Warto dodać, że poza komediami świątecznymi, nie brakuje również filmów dla najmłodszych, a należy do nich min. Kronika świąteczna. W netflixowych propozycjach nie mogło zabraknąć klasyki spośród filmów świątecznych, chociażby takich, jak Święta Last Minute.

20 / 100

One thought on “Świąteczne filmy na Netflix, które musisz obejrzeć!”

Dodaj komentarz