Portal sponsoringowy - sponsoring kobiet

W czasach, kiedy social media zadomowiły się w naszych telefonach na dobre, a my zaglądamy do nich każdego dnia, możemy zauważyć wiele zmian behawioralnych w naszym społeczeństwie. Media społecznościowe możemy podzielić na 3 największe grupy: portale informacyjne (Facebook, YouTube), portale społecznościowe (Instagram, Qzone), portale sponsoringowe, portale randkowe (Goldbikiniclub, Tinder).

Portal sponsoringowy – sponsoring portal
Portal sponsoringowy

Dlaczego tak chętnie korzystamy z portali społecznościowych?

Zazwyczaj pierwszą rzeczą, którą od razu robimy po przebudzeniu, jest sprawdzenie na telefonie ilości powiadomień i aktywności. Od nas zależy, czy wykorzystujemy ich potencjał wyłącznie w celach biznesowych, informacyjnych, czy komunikacyjnych. Zdecydowanie ich największą zaletą jest nieograniczony kontakt z drugim człowiekiem i fakt, że są najlepszym źródłem do zawierania nowych znajomości.

Wg danych raportu „Digital 2019” opublikowanym przez Hotsuit oraz We are Social prawie 3,5 mld ludzi korzysta z mediów społecznościowych. Największa grupa użytkowników (19%) to mężczyźni w wieku 25-34.

Portal sponsoringowy to odmiana portalu społecznościowego

Nasze tempo życia oraz coraz większe przyzwyczajenie do ułatwiania sobie codziennych czynności za pomocą urządzeń sprawiło, że portale randkowe przeżywają rozkwit. Portal sponsoringowy to idealne rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych mężczyzn, którzy wolny czas wolą poświęcić komuś, kto wykazał zainteresowanie jego osobą, niż tracić czas na randki w ciemno.

I właśnie ten aspekt jest fenomenem portalu sponsoringowego, który podbił serca singli.

Poznajemy się z kobietami w sieci, rozmawiamy z nimi w ciągu dnia przez komunikatory, obserwujemy je na social mediach – zbieramy dane. Kiedy decydujemy się na spotkanie, jesteśmy pewni, że to jej chcemy poświecić naszą uwagę oraz wolny czas.

Chcesz zobaczyć, jak działa portal sponsoringowy? – ZAREJESTRUJ SIĘ!

sponsoring portal

Kim są użytkownicy portali sponsoringowych?

Jak podaje jeden z największych portali sponsoringowych w Polsce Goldbikiniclub.com największą grupą ich użytkowników to studentki w wieku 20-26 lat. Te statystyki oczywiście nie powinny nikogo dziwić. Młoda kobieta, która studiuje w dużym mieście, nie ma łatwego życia. Zazwyczaj podejmuje się dorywczej pracy (i to często nie jednej), aby opłacić mieszkanie. Potrzebuje też środków na życie towarzyskie, zakupy oraz przyziemne przyjemności. Niestety rzeczywistość nie klaruje się już w tak jasnych barwach, gdy z miesiąca na miesiąc na koncie brakuje pieniędzy, a o oszczędnościach nie ma mowy. Patrząc na wzrastający świat influancerów i łatwych pieniędzy każda młoda dziewczyna chce zarabiać, wykorzystując do tego swój wizerunek oraz urodę. Sponsoring oraz poznanie bogatego faceta daje płci pięknej bardzo dużo możliwości, aby wykorzystać swój potencjał.

Pieniądze to nie wszystko

Korzyści finansowe, jakie daje sponsoring to nie jedyny powód dla kobiet rejestrujących się na Goldbikiniclub. Poznanie fascynującego, dojrzałego mężczyzny, który odnosi sukcesy w życiu, i pod którego skrzydłami kobiety czują się bezpieczne to najczęstsze motywacje do założenia konta. Kobiety chcą znaleźć tam facetów, którzy potrafią słuchać i uwielbiają spełniać ich marzenia. Dzięki nim mogą zobaczyć miejsca, których nigdy same by nie odwiedziły. Poznać wpływowych ludzi, którzy wpłyną na ich karierę zawodową oraz spędzać czas z osobą, która jest ich inspiracją, a także po prostu idealnym towarzyszem w spędzaniu wolnego czasu.

Układ między sponsorowaną a sponsorem jest od początku znajomości transparentny i przez obie strony zaakceptowany. Poznając się na portalu Goldbikiniclub zarówno mężczyzna, jak i kobieta określa jaki charakter ma mieć konto oraz kogo szuka i czego oczekuje od drugiej osoby. Jeżeli nawiązuje się między parą rozmowa, oznacza to, że szukają tego samego. Nie ma mowy o niedomówieniach lub przykrych niespodziankach, jakie możemy spotkać na innych portalach randkowych.

piękne i bogaci - Portal sponsoringowy

Na portalu sponsoringowym Goldbikiniclub loguje się ok. 2 tys. kobiet miesięcznie i ta liczba nadal rośnie. Ze względu na ekskluzywny charakter portalu, dostajesz gwarancje całkowitej dyskrecji oraz zapewnione bezpieczeństwo danych. Strona weryfikuje autentyczność każdej osoby zakładającej konto oraz dba, aby każdy powstający profil nie kojarzył się z ogłoszeniami towarzyskimi.

Sponsoring portal – współczesny casanova

Mężczyzna rejestrujący się na portalu sponsoringowym potocznie nazywany jest sponsorem lub amerykańskim określeniem Sugar Daddy. To zamożny mężczyzna w średnim wieku skłonny do finansowego wspierania młodych kobiet (sponsoringu) w zamian za spędzanie razem wolnego czasu.

Z danych Goldbikiniclub wynika, że ma on około 35-55 lat, wyższe wykształcenie, własną działalność gospodarczą i unormowaną sytuację finansową. Jego rytm życia często nie pozwala na założenie rodziny lub częste wyjazdy służbowe utrudniają życie w stałych związkach.

Taki mężczyzna szuka na portalu młodej, atrakcyjnej kobiety, która wniesie w jego życie od samego początku powiew świeżej energii. Będzie idealną partnerką do wspólnych podróży, kolacji przy świecach lub służbowych wyjść. I w tym miejscu sponsoring mocno odróżnia się od negatywnie postrzeganej relacji z kobietami lekkich obyczajów.

Sugar Daddy nie szuka kobiety na jedną noc, aby wyłącznie ulżyć swoim męskim potrzebom. Sponsor chce poznać kobietę, którą będzie się nieustannie zachwycać oraz przeżyć przy niej swoją drugą młodość.

Relacje XXI wieku

Portal sponsoringowy to współczesna odpowiedź na potrzeby pięknych młodych kobiet i zapracowanych mężczyzn. To recepta na połączenie zabieganego trybu życia z bujnym życiem towarzyskim. Każdy facet potrzebuje odpoczynku od prozaicznych zajęć i intensywnej pracy. Najlepszym sposobem na chwile szczęścia jest spotkanie z piękną kobietą.


Materiał opracowany we współpracy z portalem sponsoringowym  Goldbikiniclub.com

Dodaj komentarz