jak zagadac na tinderze

Korzystając z aplikacji randkowych takich jak Tinder ciężko przychodzi ci rozpoczynanie rozmowy w taki sposób, aby zainteresować sobą kobietę? Nie wiesz jak zagaić, żeby gadka się kleiła i zaowocowała randką w realu? A może podczas korzystania z Tindera znalazłeś laskę 10/10, która cię olała? Znam ten ból, brachu. Nie zwieszaj jednak głowy – przedstawię ci kilka wskazówek, dzięki którym już nigdy nie będziesz zastanawiał się, dlaczego znowu ci nie wyszło.

1. Nie zaczynaj rozmowy od banałów

Udało się, widzisz komunikat: „it’s match”, wypadałoby coś do niej napisać, ale co? Zdecydowana większość mężczyzn zadaje na Tinderze zupełnie banalne, powierzchowne i nudne pytania. Mam tu na myśli zdania i tematy rozmowy, takie jak: „cześć”, „hej”, „Hej, jak się masz?” „Jak spędziłaś weekend?” „Co robisz, piękna?” Wielu facetów pisze coś takiego, zwłaszcza w swojej pierwszej wiadomości, aby rozpocząć rozmowę… naprawdę nie jest to ciekawy temat!

Problem jest taki, że dziewczyny czytają takie puste frazy tysiące razy dziennie, gdy umawiają się na randki online, a obecnie prawie nigdy na nie nie odpowiadają. Zamiast zanudzać je takimi zwrotami, powinieneś wymyślić kilka kreatywnych pytań zapoznawczych, aby nawiązać znajomość i dać sobie szansę na poznanie nowych ludzi. Czasami mogą pomóc ci np. jakieś zabawne hasła.

2. Zaczynaj rozmowę nawiązując do profilu na Tinderze dziewczyny

Zamiast używać ogólnych zdań, za każdym razem, zanim napiszesz do kobiety, powinieneś spojrzeć na jej profil (opis i zdjęcia). W ten sposób możesz sformułować osobistą i ekscytującą wiadomość, która nie brzmi jak poczta masowa. Spróbuj, więc tekstów w stylu:  „Hej, czy to Praga na zdjęciu? Co tam robiłaś?”, „Piszesz w swoim profilu, że grasz na instrumencie muzycznym. W takim razie na jakim? Niech zgadnę… gitara? 😉 „

Z takimi pytaniami zrobisz na kobiecie wrażenie, że naprawdę jesteś nią zainteresowany, zamiast wysyłać tę samą wiadomość setkom kobiet na czatach. Aby ona dostrzegła Twoją wiadomość, musisz sprawić wrażenie miłego i interesującego faceta. Pierwsze kilka wiadomości w takich aplikacjach działa tak samo jak pierwsze kilka minut rozmowy w świecie realnym — na jej podstawie oceniamy i postrzegamy dopasowanie potencjalnego partnera.

3. Już na swoim profilu umieść kilka ciekawych pytań

Prawdziwi eksperci od randek online wiedzą, że ekscytujące pytania powinno się zadawać nie tylko podczas rozmowy, ale wpisać je również w swoim profilu. Wzbudzasz w ten sposób w kobiecie ciekawość, zdaniami typu: „Co byś zrobiła, gdybyś nagle znalazła na ulicy torbę z milionem złotych?” „Co było najpierw, kura czy jajko?”: Takie postępowanie ma kilka zalet: po pierwsze masz większe szanse, że kobieta przesunie Twój profil w prawo, a po drugie, że pierwsza do Ciebie napisze. Z psychologicznego punktu widzenia nasz mózg jest nastawiony na odpowiadanie na pytania. Od dzieciństwa jesteśmy przyzwyczajeni do odpowiadania. Więc będzie ją kusiło, żeby odpowiedzieć ci i wysłać wiadomość!

4. Flirtowanie i delikatne przekomarzanie

Powinieneś także oszczędzać sobie pytań z komplementami. Czyli zdania takie jak: „Dlaczego tak atrakcyjna kobieta jak ty jest singielką?” Przy takim temacie istnieje ryzyko poślizgnięcia się, bo część kobiet nie lubi takich mężczyzn. Tysiące razy dziennie mówi się jej, jaka jest ładna, więc takie komplementy sprawiają, że nie wzbudzisz jej zainteresowania.

Lepiej, jeśli przyjmiesz inną strategię i zadasz jej kilka nieco prowokacyjnych i zabawnych pytań, aby trochę ją podrażnić, np.: „Hej, naprawdę uroczy piesek na zdjęciu! Dasz mi go?”. Warto też zapytać o jej (pozytywne) emocje, na przykład: „Jakie to uczucie spacerować po plaży na Dominikanie?” „Co lubisz robić ze swoimi przyjaciółmi?” „Dlaczego jesteś tak zainteresowana muzyką klasyczną?” Przy tak głębokich tematach budzisz w niej przyjemne uczucia, które automatycznie łączy z Twoją osobą! Wychodz z inicjatywą, aby nawiązać rozmowę i ją poznać, nigdy jednak nie pokazuj swojej desperacji.

5. Nie zadawaj negatywnych pytań

Twoim celem jest sprawienie, aby poczuła się pozytywnie i rozśmieszenie jej, aby chciała się z tobą spotkać na randce, a nawet zakochać się na czacie. Dlatego unikaj tematów rozmów, które budzą negatywne emocje: „Od jak dawna jesteś singlem?” (budzi nieprzyjemne myśli o samotności i bywa frustrujące), „Dlaczego, co poszło nie tak w twoim ostatnim związku?”, „Czego najbardziej boisz się w życiu?” Nie zdobędziesz jej serca, jeśli już na początku znajomości będziesz próbował rozwiązać jej problemy w obszarze miłości. Wtedy co najwyżej staniesz się jej przyjacielem do pisania w czasie nudy. Zamiast tego Twoim zadaniem jest obudzić w niej pozytywne uczucia.

6. Nie pytaj tylko o suche fakty

My, mężczyźni, głównie wymieniamy suche, konkretne informacje w rozmowach. Możesz to robić w pracy, ale jeśli rozmawiasz z dziewczyną, zrujnuje to cały flirt. Dlatego unikaj czysto „faktycznych” pytań podczas rozmowy na Tinderze, takich jak: „Jakie są Twoje zainteresowania?” „Jakiego rodzaju muzyki słuchasz?” „Jak zarabiasz na życie?” „Czy masz zwierzaka / rodzeństwo?” W odpowiedzi dziewczyna  przekaże Ci tylko takie fakty, jak: „Słucham popu”, „Mam psa” lub „Lubię jeździć na rowerze”. Jeżeli poprowadzisz rozmowę ten sposób, nie będzie w niej emocji i w rezultacie kobieta dość szybko się znudzi, a rozmowa między wam wkrótce ucichnie.

7. Czasami powiedz coś o sobie, nie zadawaj tylko pytań kobiecie

Niektórzy mężczyźni tylko po prostu zadają pytania na Tinderze, aby dowiedzieć się czegoś o kobiecie, całkowicie zapominając o sobie. Prowadząc rozmowę z dziewczyną, również daj jej możliwość Cię poznać i dowiedzieć się, czy jesteś odpowiednią osobą do związku.

Poznawanie nowych obcych ludzi powinno być wzajemnym dialogiem, prawda? Jeśli tylko Ty będziesz pytał, ona w pewnym momencie poczuje się, jakby była przesłuchiwana i pomyśli: „Hmm, cały czas mówię o sobie, ale tak naprawdę nic o nim nie wiem…”, niepokojące. Więc nie tylko wyciskaj swojego wirtualnego rozmówcę jak cytrynę, ale także pisz ciekawe rzeczy o sobie i wyrażaj swoje zdanie podczas rozmowy na każdy temat.

Jeśli za każdym razem dodasz swój punkt widzenia, dziewczyna pozna Cię lepiej i nabierze pewności siebie, by spotkać się z Tobą później np. na kawę.

8. Nie bądź nachalny!

Nie powinieneś być zbyt nachalny, jeśli jako użytkownik aplikacji właśnie wymieniłeś z nią dopiero kilka wiadomości podczas poznawania się na czacie. Unikaj więc pochopnych pytań takich jak: „Możemy wymienić się numerami?” „Czy chcesz kontynuować pisanie na WhatsApp?” Kobieta nie jest w takiej sytuacji gotowa emocjonalnie, aby podać ci swój numer, a co dopiero spotkać się na żywo.

Musi najpierw poczuć pewien pociąg i zaufanie, zanim będzie mogła zaangażować się w spotkanie z tobą. Jej zaufanie możesz wzbudzić podczas umiejętnie prowadzonej rozmowy i flirtu, aby zobaczyła, że jesteś fajnym facetem i nie masz złych intencji. Fizyczna atrakcyjność i kilka wymienionych wiadomości dla większości kobiet do za mało by umówić się na randkę.

9. Uważaj na intymne pytania

Wielu mężczyzn szuka szybkich randek w Internecie i dlatego zadaje słabe pytania. W czatach pojawiają się niezdarne seksualne insynuacje, takie jak: „FwB?” „Czy mogę tak leżeć na tobie?” (Kiedy ona leży w łóżku na swoim zdjęciu profilowym i trzyma psa w ramionach) „Chcesz wpaść dzisiaj?” Zamiast stosować takie słabe teksty, powinieneś ostrożnie i dyskretnie kierować swoją rozmowę na inne tematy, swobodnie przeplatając seksualne aluzje.

10. Proponuj, wyjdź z inicjatywą

Nie jest dobrze zadawać pytań na Tinderze, czy w ogóle chce się z tobą spotkać, typu: „Powiedz mi… czy chciałabyś iść gdzieś razem?” Naprawdę dobra rada: nie rób tego, jeśli chcesz ją uwieść! Bo to sprawia, że ​​wydajesz się bardzo niepewny i wyglądasz jak uległy żebrak.

Mężczyzna pewny siebie WIE, że ma pozytywny wpływ na płeć przeciwną i że kobieta chce z nim randkować. Więc pokaż swoją pewność siebie i zasugeruj coś. Najlepiej w taki sposób, który nawiązuje do aktualnych tematów rozmowy, np.: „Fajnie, jestem też wielkim fanem pizzy. Znam pizzerię, gdzie robią najlepszą, prawdziwą włoską pizzę, powinniśmy tam iść. Jesteś na tak?” .

Natomiast  jeśli np. chcesz poprosić ją o numer telefonu, wyjaśnij w następnym kroku, dlaczego chcesz go otrzymać, bo np.: „Nie jestem tutaj zbyt często online. Wymieńmy się numerami, wtedy będę mógł na spokojnie do Ciebie zadzwonić i umówić się na nasze spotkanie!”.

Zanim zaczniesz chodzić na randki, naucz się odpowiednio komunikować kobiecie swoje intencje, aby uniknąć nieudanych randek i niepotrzebnych rozczarowań. Jeśli zrobiłeś wszystko zgodnie z moimi wskazówkami i jesteś dla niej atrakcyjny fizycznie, a rozmowa przebiega dobrze, ona raczej nie odrzuci takiej propozycji i umówi się z tobą na randkę, podczas której w końcu będziecie mogli nawiązać kontakt wzrokowy i porozmawiać na żywo.

14 / 100

Dodaj komentarz