Użytkownicy droższych modeli telefonów, by zachować ich oryginalny charakter, często rezygnują z zakupu dodatkowego pokrowca lub wybierają taki jego model, który w minimalnym stopniu ingeruje w wygląd urządzenia. Tymczasem nawet najtańszy model etui może pomóc w ochronie telefonu, zapobiegając jego przypadkowemu zarysowaniu, stłuczeniu wyświetlacza czy uszkodzeniu jednego w jego wewnętrznych podzespołów. 

Prestiżowe modele etui – czy warte są swojej ceny?

Na rynku produktów dedykowanych nowoczesnym telefonom komórkowym znajdziemy całe mnóstwo ekskluzywnych gadżetów, które mają podkreślić elegancki charakter smartfona. Warto jednak pamiętać, że zarówno tanie etui, jak i eleganckie pokrowce w cenie kilkudziesięciu lub kilkuset złotych często wykonane są z tych samych materiałów. Oczywiście w sprzedaży znajdziemy droższe pokrowce skórzane, metalowe czy drewniane, ale większość z nich składa się z także z elementów odpowiedzialnych za amortyzowanie ewentualnych wstrząsów, które wykonane zostały z elastycznego tworzywa TPU. Wspomniane tworzywo sztuczne o właściwościach gumy i sylikonu jest dziś powszechnie wykorzystywane do produkcji etui w cenie kilkunastu złotych. Jeśli zależy nam na podkreśleniu wyrafinowanego charakteru smartfona, oczywiście możemy zdecydować się na zakup drogiego etui. Podobny efekt osiągniemy jednak również wtedy, gdy zdecydujemy się na zakup spersonalizowanej wersji etui sylikonowego.

Etui z TPU – dlaczego warto?

Termoplastyczny poliuretan to tworzywo przypominające gumę, charakteryzujące się dużą elastycznością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wykonane z niego etui zapewniają zatem doskonałą amortyzację, chronią przed zabrudzeniami i ryzykiem porysowania obudowy telefonu. Wybierając ofertę takich serwisów jak caseroom.pl, dodatkowo zyskuje się możliwość spersonalizowania wyglądu takiego etui. Wystarczy wybrać jeden z preferowanych przez siebie motywów graficznych, z długiej listy dostępnych grafik, przyciąć go do pożądanego rozmiaru i gotowe. Można również skorzystać z własnych, wcześniej wykonanych fotografii. To nic trudnego.

Spersonalizowane etui na telefon, wykonane z elastycznego tworzywa TPU, może być równie ciekawym wyborem, jak drogi pokrowiec skórzany czy smukłe etui z poliwęglanu. Dzięki zapewnianej przez takie serwisy jak caseroom.pl możliwości umieszczenia na powierzchni etui wybranej przez siebie fotografii lub grafiki, taki pokrowiec będzie nie tylko niepowtarzalny, ale i wyjątkowo atrakcyjny pod względem wizualnym. Poza tym będzie odzwierciedlał indywidualne upodobania użytkownika.

Jeden komentarz dla “Czy etui sylikonowe pasuje do flagowca?”

Dodaj komentarz